Kobi Kredisi Veren Bankalar 2017


Kobi Kredisi Veren Bankalar 2017
Küçük Ve Orta Büyüklükteki İşletmeler olarak tanımlanan Kobiler; nakit ihtiyaçlarını genellikle bankalardan kullandıkları Kobi kredileri ile sağlamaktadır. Bu hizmetten faydalanmak isteyen girişimciler için bankaların ilk şartı; vergi levhasına sahip olmalarıdır. Kobi kredisi veren bankalar ve kredi hizmetlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

İş Bankası; Kobi kredisini girişimcilere nakdi ve gayrinakdi Kobi kredileri olarak 2 ana başlık altında sunuyor ve size özel fırsatlar ve özel kredi seçenekleriyle büyük kolaylık sağlıyor.

Vakıfbank; Kobi kredilerinde girişimcilere 36 ay vade seçeneği ve ödeme kolaylığı sunuyor. Bu kolaylıklardan yararlanmak için 0850 222 0724 numaralı Vakıfbank müşteri hizmetlerini arayabilir ya da size en yakın Vakıfbank şubesine başvuru yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası; Kobi kredisi veren bankalar arasında en büyük ilgiyi görenlerden… Nakdi ve gayrinakdi birçok konuda Kobilerin yanında olan banka; “Ziraat KOBİ” kredileriyle girişimcilere uygun ödeme koşulları ve özel imkânlar sunuyor.

Garanti Bankası; Kobilere sunduğu özel kredilerle ve kaliteli hizmetle bu konuda kendini kanıtlamış bir banka. Sunduğu her yeni hizmetle kobilerin yanında olan Garanti Bankası ile işletmenizi dilediğinizce büyütebilirsiniz.

TEB Bankası; kredi kullanmak isteyen Kobilere tüm soruları sorabileceğiniz TEB Kobi Destek Hattı 444 0 667 ile 7/24 yardımcı oluyor. Banka ayrıca; kadın patronlara özel Kobi kredileri ile kadın girişimcilere özel seçenekler sunuyor.

Denizbank; Kobi kredisi veren bir diğer banka… Uygun ödeme koşullarına sahip Denizbank’ın özellikle Kobi taşıt ve Kobi konut kredileri en çok tercih edilen Denizbank Kobi kredileri arasında.

Akbank; Kobi kredisinde oldukça dikkat çeken bir isim. Yalnızca Kobilere değil Kobi adaylarına da kredi hizmeti veren Akbank diğer bankalardan farklı olarak Yeni Kobilere de uygun kredi fırsatları sunuyor.

QNB ailesine katılan ve ismi QNB Finansbank olan Finansbank Kobi kredileri konusunda seçeneklerini arttırdı. Nakdi ve gayrinakdi Kobi kredilerinden yararlanabilir işinizi hayal ettiğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası; kredi kullanmak isteyen Kobilere birçok banka gibi nakdi ve gayrinakdi Kobi kredileri sunuyor.

İşletmenizi dilediğinizce büyütmek ve kazancınıza kazanç katmak için bu bankaların herhangi birinden size özel şartlar ve ödeme seçenekleriyle Kobi kredisi kullanabilirsiniz.

Etiketler: kobi kredisi, kobi kredisi 2017, kobi kredisi verenler, kobi kredisi verenler 2017, kobi kredisi veren bankalar, kobi kredisi veren bankalar 2017, kobi kredisi veren bankalar hangileri, kobi kredisi veren bankalar hangileri 2017, kobi kredisi veren bankalar listesi, kobi kredisi veren bankalar listesi 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder