Kentsel Dönüşüm Kredisi Veren Bankalar 2017


Bankacılık sektöründe onlarca yıldır yaşanan gelişmeler son hızıyla devam etmiştir. Özellikle, kentsel Dönüşüm için kredi veren bankalar müşterilerin en merak uyandıran konularındandır. Bu bağlamda, kentsel dönüşüm sisteminde sizin için çok önemli olan kentsel dönüşüm kredisi veren bankalar hakkında bilgi vereceğiz.

Hükümetin geçtiğimiz günlerde kentsel Dönüşüm primlerini ödemekte güçlük çeken vatandaşlar için sunduğu hizmetlerin birçoğu torba yasasıyla resmen yürürlüğe girmiştir. Bu durumda hükümet, devlet torba yasasında, emekli maaşına hak kazanmış ancak zamanında prim borçlarını ödeyemeyenlere çok fazla kolaylık sağladı ve bankayla bir anlaşma halinde kentsel Dönüşüm haklarını kazanacaklarını beyan ettiler. Burada, kentsel Dönüşüm prim borçlarınızı zamanında kapatmanız için, bankalar bu konuda size yardım etmeye başlamışlardır. Kredilerinizle birlikte en uygun faiz oranlarını ödeyerek borçlarınızı en kısa sürede ödeyerek kentsel dönüşüm hakkınız olacaktır.

Kredide bankaların payı

Bankalar arasında, bu açıdan sizi destekleyen Halkbank, Ziraat Bankası, ING Bank, Denizbank ve Akbank, önde gelen bankalar arasında yerini almaya devam ediyor. Yukarıda saydığımız bankaların şubelerine giderseniz, sizin için bankadan kredi miktarı elde ederseniz kentsel Dönüşüm şansınızı geri kazanacaksınız. Özellikle devlet bankalarının çalışması sonrasında müşterilere özel olarak sunulan bu ihtiyaç kredilerinin faiz oranlarının diğer kredi faizlerinden daha düşük olduğunu belirtmek isteriz.

Etiketler: kentsel dönüşüm kredisi, kentsel dönüşüm kredisi 2017, kentsel dönüşüm kredisi verenler, kentsel dönüşüm kredisi verenler 2017, kentsel dönüşüm kredisi veren bankalar, kentsel dönüşüm kredisi veren bankalar 2017, kentsel dönüşüm kredisi veren bankalar hangileri, kentsel dönüşüm kredisi veren bankalar hangileri 2017, kentsel dönüşüm kredisi almak istiyorum, kentsel dönüşüm kredisi çekmek istiyorum, hangi bankalar kentsel dönüşüm kredisi verirGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder