Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2017


Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2017

Bankalardan kredi çekmek isteyen çok sayıda vatandaş, bu bankalardan en iyi koşullara sahip olanı seçmeye uğraşırken; bankalar da boş durmamakta, vatandaşı kendilerine çekmek için çalışmaktadırlar. Vatandaşın kendisinden kredi çekmesi için özel kampanyalar düzenleyen bankaların bu çalışmalarından biri de kefilsiz kredi üzerine. Buna göre, bazı bankalar belli bir limite kadar kefil istememektedirler. 5.000, 10.000 hatta 15.000’e kadar kefilsiz kredi veren bankalar aşağıdaki listede verilmiştir:

Denizbank, Finansbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankaları, TEB, Şekerbank, İNG Bank, Fibabank, Akbank, Vakıfbank ve Halkbank.

Kefilsiz Kredi Nasıl Alabilirim?

Bu bankaların kefilsiz kredi seçeneklerini öğrenmek için bankaların kendisini arayabilirsiniz. Örneğin, Denizbank kefilsiz kredisi için kredim yazıp bir boşluk bırakıp TC kimlik numaranı yazdığınızda ve bunu 3280’e SMS olarak gönderdiğinizde cep telefonunuza kredi onayı mesajı gelecektir. Sonrasında bankaya kimliğinizle geldiğinizde kefilsiz kredinize kavuşabilirsiniz. Eğer kredi notunuz yüksekse alabileceğiniz kredi 25.000’e kadar bulabilecekken, kredi notunun düşük olduğu durumlarda bu isteğinizi her zaman karşılayamayabilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank ve Halkbank yani devlet bankaları bazı durumlarda kefil de isteyebilmektedir.

Etiketler: kefilsiz kredi, kefilsiz kredi 2017, kefilsiz kredi verenler, kefilsiz kredi verenler 2017, kefilsiz kredi veren bankalar, kefilsiz kredi veren bankalar 2017, kefilsiz kredi veren bankalar hangileri, kefilsiz kredi veren bankalar hangileri 2017, kefilsiz kredi veren bankalar listesi, kefilsiz kredi veren bankalar listesi 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder