Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2017


Günümüzde birçok ihtiyacımızı gidermek için muhtaç olduğumuz nakit parayı bankalar aracılığı ile elde etmek durumunda kalıyoruz. Bu tarz dönemsel ihtiyaçları karşılamak adına belirli bir faiz oranı karşılığında bankalardan alınan borca ihtiyaç kredisi denmektedir. İhtiyaç kredisi birçok çeşidi bulunan bir kredi türüdür. Bankalar farklı isimler altında birçok faiz oranı alternatifi ile ihtiyaç kredisi verebilmekte ve bu kredileri belirtilen ödeme planına uygun olarak talep etmektedir.

İhtiyaç Kredisinde Kefil

Kefil, sizin ile birlikte bankada sözleşmenin altına imza atan ve bu borcu ödemeye razı olduğunu beyan eden kişi demektir. Ne yazık ki artık insanın insana güvene kalmadığı bir dönemde yaşıyoruz. Bu nedenle birine kefil olmaktan korktuğumuz gibi başkalarının da bize kefil olmasını istemek büyük bir yükümlülük. Doğal olarak kefilsiz ihtiyaç kredisi veren bankalar araştırması içine girmek zorunda kalıyoruz.

Bankalar ihtiyaç kredisi başvurularında, başvurulan kredi miktarına göre bir ayrıma gitmektedir. Eğer başvurduğunuz kredi miktarı çok yüksek değilse (10- 15 bin TL) bankadan kefilsiz ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Bunun için kredi notunuzun da riskli sınırlarda olmaması gerekmektedir.

Etiketler: kefilsiz ihtiyaç kredisi, kefilsiz ihtiyaç kredisi 2017, kefilsiz ihtiyaç kredisi verenler, kefilsiz ihtiyaç kredisi verenler 2017, kefilsiz ihtiyaç kredisi veren bankalar, kefilsiz ihtiyaç kredisi veren bankalar 2017, kefilsiz ihtiyaç kredisi veren bankalar hangileri, kefilsiz ihtiyaç kredisi veren bankalar hangileri 2017, kefilsiz ihtiyaç kredisi çekmek istiyorum, kefilsiz ihtiyaç kredisi almak istiyorum, hangi bankalar kefilsiz ihtiyaç kredisi verirGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder