İşyeri Kredisi Veren Bankalar 2017


Çok iyi bir iş fikriniz var, ancak sermayeniz olmadığı için bu fikri hayata geçiremiyorsunuz veya elinizdeki sermaye iş yeri açarken karşınıza çıkan masrafları karşılamaya yetmiyor. Bu durumda eşten dosttan borç almak yerine işyeri kredisi veren bankalar konusunda ufak bir araştırma yapabilirsiniz.

İşyeri Kredisi mi Devlet Desteği mi?

Türkiye Cumhuriyeti Devleti 2000 li yıllardan bu yana işyeri açmak isteyen vatandaşlarına belirli şartları karşılaması durumunda hibe ve faizsiz kredi imkanı tanıyor. KOSGEB aracılığı ile tanınan bu imkan bazı şartlara bağlı. Örneğin girişimcilik kursuna gitmeniz ve işiniz için bir iş planı oluşturmanız gerekmekte. Bunun yanında bu planı KOSGEB’e sunmalı ve yetkililerden onay almalısınız. Eğer onay alırsanız 30 bin liraya varan ücretsiz hibe ve 100 bin liraya varan faizsiz kredi almanız mümkün. Fakat şartları taşımıyorsanız mecburen bankaların sunduğu kredi imkanlarını değerlendirmek zorunda kalacaksınız.

İşyeri Kredileri

Ziraat Bankası tarafından tarım ve hayvancılık alanında iş yapmak isteyenlere yönelik cazip krediler sunulmaktadır.

Garanti Bankası Avrupa Yatırım Fonu Desteği ile yeni bir iş kurmak isteyen girişimcilere kredi alma imkanı tanınmıştır.

Yapı Kredi Bankası, iş projesi olanlara farklı vade olanakları ile işyeri kredisi vermektedir.
QNB Finansbank, girişimciler ve işyeri açmak isteyenler için bu bankada da farklı kredi opsiyonları bulunmaktadır.

Etiketler: işyeri kredisi, işyeri kredisi 2017, işyeri kredisi verenler, işyeri kredisi verenler 2017, işyeri kredisi veren bankalar, işyeri kredisi veren bankalar 2017, işyeri kredisi veren bankalar hangileri, işyeri kredisi veren bankalar hangileri 2017, işyeri kredisi çekmek istiyorum, işyeri kredisi almak istiyorum, hangi bankalar işyeri kredisi verirGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder