İşletme Kredisi Veren Bankalar 2017


Esnaf ve sanatkarlar kredi ve kefalet kooperatiflerine ortak olan sanatkar ve esnaflar işletme kredisinden faydalanabilmekte ve işletmelerinin ihtiyaçlarını bu kredi ile giderebilmektedir. Bu kredide en önemli nokta kooperatif üyeliğidir. İşletme kredisi veren bankalar esnaf kefalet kooperatifi ile anlaşma yaparak uygun faiz oranları ve vade süreleri ile kredi vermektedir.

Bu kredilerde kredi teminatı olarak, kooperatif kefaleti, şahıs kefaleti, ticari işletme rehni ve ipotek verilmelidir. 150 bin TL’ye varan limit ile çekilme imkanı olan işleme kredileri 5 yıla varan vadeler ile sunulmaktadır.

İşletme kredilerinde alternatifler:

İşletme kredilerinde farklı seçenekler ile farklı vadelerde kredi almanız mümkündür. Bu konuda öncelikle ortak olduğunuz kooperatife danışmanızda fayda bulunmaktadır. Bazı bankalar özel kampanyalar düzenleyerek esnaf ve sanatkarların kredi kullanımlarını kolaylaştırmaktadır.

Aylık Eşit Taksitli İşletme Kredisi, İşyeri Yenileme Kredisi, Tesis Kredisi, Kooperatif İhracat Tesis Kredisi, İstihdamı Destekleme Kredisi, İskonto Kredisi, Şoför Taşıt Edindirme Kredisi, Servis aracı kamyonet yenileme kredisi Ve Şoför esnafına taşıt onarım kredisi bu alanda örnek verebileceğimiz farklı kredi çeşitleridir.

Etiketler: işletme kredisi, işletme kredisi 2017, işletme kredisi verenler, işletme kredisi verenler 2017, işletme kredisi veren bankalar, işletme kredisi veren bankalar 2017, işletme kredisi veren bankalar hangileri, işletme kredisi veren bankalar hangileri 2017, hangi bankalar işletme kredisi verir, işletme kredisi çekmek istiyorum, işletme kredisi almak istiyorumGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder