İş Yeri Açma Kredisi Veren Bankalar 2017


İş kurmak için kredi veren bankaları araştırmadan önce, ne tarz bir iş yeri açacağınıza, iş yerinin özelliklerine ve ihtiyacınız olan sermayenin ne kadar olduğuna karar vermelisiniz. İş yeri açmaya karar verdiğinizde yüksek tutarlarda kredi verebilecek banka bulmanız zor olmayacaktır. Ama burada önemli olanın verilen kredinin taksitlerini ödemenin daha önemli olduğunuz hatırlatmakta fayda var. İş yeri açma kredisi veren bankalar ise çok çeşitlidir.

Bunların içinde en avantajlı seçenek olan KOSGEB 50 bin lira hibe ile 100 bin lira faizsiz kredi vermektedir.

Vakıfbank kısa ve orta vadeli ödeme seçenekleri ile yüksek kredi veren bankalardan biridir. Buradan kredi çekmeniz için temiz bir sicile sahip olmanız, aylık kazancınızın krediyi karşılaması gerekmektedir.

Bir diğer kredi veren banka da  Yapı Kredi Bankası. Üst limitin olmadığı bankada, ayda bir,  3 ayda bir, 6 ayda bir gibi çok farklı ödeme seçenekleri bulunmaktadır.

TEB ise yaptığı işbirlikleriyle girişimcilere 500 bin TL’ye kadar  teminatsız krediler sunmaktadır.

Etiketler: iş yeri açma kredisi, iş yeri açma kredisi 2017, iş yeri açma kredisi verenler, iş yeri açma kredisi verenler 2017, iş yeri açma kredisi veren bankalar, iş yeri açma kredisi veren bankalar 2017, iş yeri açma kredisi veren bankalar hangileri, iş yeri açma kredisi veren bankalar hangileri 2017, iş yeri açma kredisi çekmek istiyorum, iş yeri açma kredisi almak istiyorum, hangi bankalar iş yeri açma kredisi verirGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder