İş Kurma Kredisi Veren Bankalar 2017


Günümüzde iş kurmak ve iyi bir gelir elde etmenizi sağlayacak bir iş yeri açmak büyük maliyetlere çıkmaktadır. İnsanların iş yerlerinden beklentisi her gün biraz daha artmakta, satılan ürünlerin yanında iş yerinin dekorasyonundan konumuna birçok farklı etken iş yapmada etkili olmaktadır. Bu nedenle iş kurmak isteyenler büyük bir mali yükün altına girmekten çekindikleri veya ellerindeki kısıtlı imkanların bu konuda yeterli gelmeyeceğini düşündükleri için iş kurma fikirlerinden vazgeçmek durumunda kalıyor.

Oysa bankalar ve finans kurumları gerek sıfırdan iş kurmak isteyen bireylere gerekse de işini yenilemek isteyenlere farklı alternatifler sunuyorlar. Bu alternatif kredilerde önemli olan nokta bu krediyi alırken ipotek gösterip gösteremeyeceğiniz ve ödemelerinizi hangi düzende yapmayı planladığınızdır. Bu nedenle krediye başvurmadan önce iyi bir iş planı oluşturmanızı tavsiye ederiz.

İş Kurma Kredisi Veren Bankalar:

Ülkemizde devlet bankalarının yanında bazı özel bankalar da bu konuda müşterilerine destek olmaktadır. Örneğin Garanti Bankası Avrupa kalkınma Bankası Fonu aracılığı ile iş kurmak isteyen girişimcilere çok uygun fiyatlar ile kredi vermektedir. Garanti Bankasının yanında, İş Bankası, Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank’da iş kurma kredisi veren bankalar arasındadır.

Etiketler: iş kurma kredisi 2017, iş kurma kredisi verenler, iş kurma kredisi verenler 2017, iş kurma kredisi veren bankalar, iş kurma kredisi veren bankalar 2017, iş kurma kredisi veren bankalar hangileri, iş kurma kredisi veren bankalar hangileri 2017, hangi bankalar iş kurma kredisi verirGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder