İş Kredisi Veren Bankalar 2017


Yeni bir işyeri açmak veya mevcut iş yerinize farklı seçenekler mi ilave etmek istiyorsunuz? Bu konuda öncelikle devlet destekli kredilere bakmanızı tavsiye ediyoruz. Devletimiz KOSGEB aracılığı ile Girişimcilik kursuna katılmış iş yeri sahiplerinin (Kobilerin) iş yerlerini genişletmek veya yeni iş yeri açmak fikirlerini desteklemektedir. Ancak bu konuda bazı şartlar bulunmakta ve herkes bu destekten yararlanma şansına sahip olamamaktadır. Bu durumda devreye iş kredisi veren bankalar giriyor.

Bu bankalar devlet desteği olmaksızın ticari kredi veya ihtiyaç kredisi kapsamında iş yerinizi açmanızı veya iş yerinize yeni malzemeler makineler almanızı sağlayan bankalardır. Yeni bir iş yeri kurmak isteyenler Garanti Bankası ve Akbank tarafından verilen Avrupa Birliği destekli girişimcilik kredilerini inceleyebilirler.

Esnaf Kefalet Destekli Krediler

Eğer Esnaf Kefalet Kooperatifi üyesi iseniz, kooperatifiniz tarafından yapılan anlaşmalara bağlı olarak çok farklı özellikte krediler bulmanız mümkündür. Bu krediler genel olarak ipotekli kredilerdir ve 150 bin TL’ye kadar kullanılabilmekte ve 10 yıla varan vadeler ile geri ödenebilmektedir.

Leasing

Eğer iş yerinize yeni bir makine almak istiyor veya işlemlerinizi hızlandıracak farklı bir projeyi getirmeye çalışıyorsanız Leasing seçeneğini de deneyebilirsiniz. Leasing kiralama mantalitesi ile yürüyen ve ürünü bankanın satın aldığı ama sizin kullanımınıza sunduğu bir sistemdir. Bu sistem ile işlemleriniz çok daha kolay gerçekleşebilmektedir.

Etiketler: iş kredisi 2017, iş kredisi verenler, iş kredisi verenler 2017, iş kredisi veren bankalar, iş kredisi veren bankalar 2017, iş kredisi veren bankalar hangileri, iş kredisi veren bankalar hangileri 2017, iş kredisi çekmek istiyorum, iş kredisi almak istiyorumGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder