İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2017


İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2017

Günümüzde insanlar birçok masrafını karşılamak için bankalardan kredi çekmektedirler. Bu sayede ister acil ya da uzun vadeli ihtiyaçlarını karşılayabilmekte, ister iş kurabilmekte, isterse de konut alabilmektedirler. Bu yazıda ihtiyaç kredisine ihtiyacı olanların hangi bankalara başvurabilecekleri anlatılacaktır. Eğer siz de ihtiyaç kredisi veren bankalar hangileridir merak ediyorsanız lütfen yazının devamını okuyun.

Bankaların İhtiyaç Kredisi Şartları

Yapı ve Kredi Bankası, Türkiye İş Bankası, Garanti Bankası, ING Bank bu listenin başını çeken bankalardandır. Yapı ve Kredi Bankası, %1,29 faiz oranıyla minimum 3, maksimum da 48 ay vade ile, Türkiye İş Bankası %1,15 faiz oranıyla minimum 3, maksimum ise 48 ay vade ile, Garanti Bankası %1,14 faiz oranıyla minimum 3 maksimum 48 ay vade ile, ING Bank %0,99 faiz oranıyla minimum 36 maksimum 48 ay vade ile ihtiyaç kredisi vermektedir.

Bu ihtiyaç kredisini alırken bütçenizi sarsmayacak kredi taksit miktarını bulmaya çalışmanız sizin yararınıza olacaktır. Böylece zorlanmadan borcunuzu ödeyebilir ve aynı zamanda ihtiyacınız olan şeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler: ihtiyaç kredisi 2017, ihtiyaç kredisi verenler, ihtiyaç kredisi verenler 2017, ihtiyaç kredisi veren bankalar, ihtiyaç kredisi veren bankalar 2017, ihtiyaç kredisi veren bankalar hangileri, ihtiyaç kredisi veren bankaların listesi, ihtiyaç kredisi veren bankalar listesi 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder