Hangi Bankalar Aidatsız Kart Veriyor?


HANGİ BANKALAR AİDATSIZ KART VERİYOR
Günümüzde bankaların sunduğu hizmetler arasında insanlar tarafından en çok rağbet gören ve kullanılan hizmet kredi kartlarıdır. Hemen her kesimden, her türlü gelir grubunda olan insanların kullandığı kredi kartları, alış verişlerde büyük kolaylık sağlıyor. Nakit parası olmayan ve bütçesi o an için uygun olmayan birçok banka müşterisi bu kredi kartlarını kullanarak alış verişlerini taksitlendirebiliyor ve birçok avantajlı fırsatlardan istifade edebiliyor.

Kredi kartları hizmeti sunan hemen her banka yıllık kart aidatı ya da kart ücreti altında müşterilerinden belirli oranlarda ücret tahsil ediyorlardı. Bu durum karşısında artan şikâyetler doğrultusunda birçok banka artık aidatsız kart seçeneklerini kampanyalar halinde müşterilerinin kullanımına sunmaya başlamıştır. Devletin de bu durum karşısında bazı yasal düzenlemelere gitmesi hiç kuşkusuz tüketicilerin menfaatine olmuştur. Peki, hangi bankalar aidatsız kart veriyor?

Aidatsız kredi kart dönemi

Bir süredir Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı nezdinde olan ve yapılan düzenlemelerle her geçen gün bu bankaların sayısı artmakta. Bu bankalar yıllık aidat ücretleri almadığı gibi açma ve kapama gibi diğer işlemlerde de müşterilerinden ücret talep etmemekte. Hali hazırda Türkiye İş Bankası, Akbank, Yapı ve Kredi Bankası, İngbank, TEB, Şekerbank, Garanti Bankası, Finansbank gibi birçok banka bu hizmeti vermektedir.

Etiketler: hangi bankalar aidatsız kart verir, hangi bankalar aidatsız kart veriyor, aidatsız kart veren bankalar, aidatsız kart almak istiyorum, aidatsız kart veren bankalar hangileri, hangi bankalardan aidatsız kart alabilirimGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder