Hangi Bankalar Kefilsiz Kredi Veriyor?


Hangi Bankalar Kefilsiz Kredi Veriyor?

Günümüzde birçok vatandaş işlerini bankalardan aldıkları kredilerle gidermektedir. Bu ister ihtiyaç kredisi olsun isterse konut kredisi, çok fazla vatandaş bu yola başvurmaktadır. Fakat bankaların da çok fazla olması yine de bankalar arasında birtakım rekabete sebebiyet vermekte ve bu da bankaların müşteri kazanmak için özel kampanyalara başvurmaları sonucunu doğurmaktadır.

Bu özel kampanyalardan bir tanesi de bankaların müşterilerine kefilsiz kredi vermesi denebilir. Peki, hangi bankalar kefilsiz kredi veriyor? 5.000, 10.000, 15.000 hatta eğer kredi notunuz yüksekse 25.000 limitine kadar kefilsiz kredi verebilen bankalar Finansbank, Garanti Bankası, TEB, Denizbank, İNG Bank, Akbank, Halkbank, Fibabank, Yapı Kredi Bankaları ve Vakıfbank’tır.

Bankaların Kefilsiz Kredi Verme Koşulları

Eğer yüksek bir kredi notunuz varsa kefilsiz kredi alabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey kredim yazıp bir boşluk bırakıp TC Kimlik numaranızı da ekledikten sonra istediğiniz bankanın SMS numarasını öğrenmeniz ve buraya SMS atmanızdır.

Daha sonra kredi onayı geldiğinde ilgili bankaya nüfus cüzdanınızla giderek istediğiniz ve size uygun görülen krediyi çekebilirsiniz.

Etiketler: hangi bankalar kefilsiz kredi verir, hangi bankalar kefilsiz kredi veriyor, hangi bankalar kefilsiz kredi verir 2017, hangi bankalar kefil olmadan kredi verir, hangi bankalar kefil olmadan kredi verir 2017, hangi bankalar kefil istemeden kredi verir, hangi bankalar kefil istemeden kredi verir 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder