Hangi Bankalar Hesap İşletim Ücreti Almıyor?


Hangi Bankalar Hesap İşletim Ücreti Almıyor?

Günümüzde birçok ödemeyi bankalar aracılığıyla gerçekleştirirken ve bu sebeple hesaplarında paralarını tutarken, hesap işletim ücreti ödemek istemeyen müşteriler de haliyle çoğunlukta. Müşterilerin bankaların peşinden değil, bankaların müşterilerin peşinden koştuğu bu şartlarda özel kampanyalar düzenleyip öne geçmek isteyen bankalar da mevcut. Eğer hangi bankalar hesap işletim ücreti almıyor diye merak ediyorsanız yazının devamını okuyun. Böylece 40 liradan 150 liraya kadar bulan bu ücreti vermekten de kurtulabilirsiniz.

Kuveyt Türk “Senin Bankan”

Kuveyt Türk’e ait olan “senin bankan” uygulamasıyla bankacılık işlemlerinizi şubesiz bankacılık ile internet üzerinden yapabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanıyorsanız herhangi bir işlem gerçekleştirdiğinizde bunlara ücret ödemeyeceğiniz gibi hesap işletim ücreti de vermezsiniz.

Finansbank “Enpara”

Yine bir başka şubesiz bankacılık örneği olan ve belki de bu şubesiz bankaların en bilineni olan Enpara ile bütün bankacılık işlemlerinizi internet ya da mobil üzerinden yapabilir ve bunu yaparken de hiçbir ek ücret ödemezsiniz.

Yapı Kredi Nuvo

Yapı Kredi Bankası’nın şubesiz banka uygulaması Nuvo ile de bankacılık işlemlerinizde hiçbir ücret ödemeniz gerekmemektedir.

Türkiye Finans Bankası

Bir katılım bankası olan Türkiye Finans Bankası’nda bankacılık işlemlerinizde hesap işletim ücreti ödemeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Albaraka Türk Bankası

Albaraka Türk Bankası, 2016’da aldığı bir karar ile artık EFT ve Havale ile birlikte hesap işletim ücretini de almamaya başlamıştır. Bir ücret ödemeden bankacılık işlemlerinizi yine bu bankada da gerçekleştirmeniz mümkündür.

Etiketler: hangi bankalar hesap ücreti almıyor, hesap ücreti almayan bankalar, hesap ücreti almayan bankalar 2017, hesap ücreti almayan banka var mı, hesap ücreti istemeyen banka, hesap ücreti istemeyen bankalar, hesap ücreti istemeyen bankalar 2017, hesap ücreti olmayan bankalar, hesap ücreti olmayan bankalar 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder