Hangi Bankalar Bonus Kart Veriyor?


HANGİ BANKALAR BONUS KART VERİYOR
Günümüzde bankaların sunduğu hizmetler arasında insanlar tarafından en çok rağbet gören ve kullanılan hizmet kredi kartlarıdır. Hemen her kesimden, her türlü gelir grubunda olan insanların kullandığı kredi kartları, alış verişlerde büyük kolaylık sağlıyor. Nakit parası olmayan ve bütçesi o an için uygun olmayan birçok banka müşterisi bu kredi kartlarını kullanarak alış verişlerini taksitlendirebiliyor ve birçok avantajlı fırsatlardan istifade edebiliyor.

Ülkemizde rağbet gören kredi kartların başında Bonus kart uygulaması gelmektedir. Çokça tercih edilen bu kredi kartı markası birçok bankanın sunduğu bir kart türü olup yüzlerce üye iş yerleri ile adeta dev bir platforma dönüşmüş durumda. Geniş bir yelpazeye sahip Bonus Kart dünyası beraberinde kullanıcılarına çok çeşitli avantajlar sunmakta, taksitli alış verişin yanı sıra Bonus puan, nakit avans, ekstre erteleme, taksit erteleme, taksitli para gibi çeşitli hizmetleri sunmaktadır.

Hangi bankalar Bonus Kart veriyor?

Bonus Kart veren bankalar

Bonus Kart veren bankalar son yıllarda oldukça alternatifli bir hale gelmiştir. Bunlar arasında Garanti Bonus Card, Şekerbank Bonus Card, Burgan Bank Bonus Card, ABank Bonus Card, ING Bank Bonus Card, TEB Bonus Card, Denizbank Bonus Card,  PTT Bonus Card sayılabilir.

Etiketler: hangi bankalar bonus kart verir, hangi bankalar bonus kart veriyor, hangi bankalar bonus kart çıkartır, hangi bankalarda bonus kart var, hangi bankalardan bonus kart verilir, bonus kart veren bankalar, bonus kart veren bankalar hangileriGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder