Hangi Bankalar Araç Sigortası Yapıyor?


Hangi Bankalar Araç Sigortası Yapıyor?

Yapılan yeni düzenlemeler ile araç sigortası yani trafik sigortasını karşılamak her geçen gün daha zor olmakta. Bu sebeple bu sigortayı ödemekte zorlanan sürücüler için bankalar da birtakım özel kampanyalar hazırlamaktadır.

Bu sayede daha uygun fiyatlara trafik sigortası yapılması mümkün hale gelmektedir. Zorunlu olan bu araç sigortasını karşılamakta siz de zorlanıyorsanız fiyat olarak en uygun olanını araştırmanız gerekmektedir.

Araştırma yaparken fiyat kıyaslamasını başka araç ve modelleri karıştırmadan yapmanız önerilir çünkü farklı otomobil ve motosikletler farklı modellerde farklı sigorta ücretleri ile karşılaşabilirsiniz.

Peki, hangi bankalar araç sigortası yapıyor diye soruyorsanız, cevabı Vakıfbank, Ziraat Bankası, Şekerbank, Türkiye İş Bankası gibi birçok banka olacaktır.

Hangi Kurum Araç Sigortası İçin Önerilmektedir?

Genelde devlet bankalarını özellikle de Ziraat Bankası’nı bu araç sigortası için kullanmanız önerilmektedir fakat rekabet sonucunda özel bankalarda da avantajlı fiyatlar yakalamanız mümkündür. Eğer bankalar haricinde bir arayışınız varsa da bunun için de yine bir devlet kurumu olarak PTT sigortacılık hizmetleri önerilir.  

Etiketler: hangi bankalar araç sigortası yapıyor, hangi bankalar araç sigortası yapıyor 2017, araç sigortası yapan bankalar, araç sigortası yapan bankalar 2017, araç sigortası yapan bankalar hangileri, araç sigortası yapan bankalar hangileri 2017, araç sigortası yapan bankaların listesi, araç sigortası yapan bankaların listesi 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder