Gemi Kredisi Veren Bankalar 2017


Bir gemi ipoteğinde bir armatör, bir kredi için bir teminat olarak bir gemiye bir kredi verir. Diğer ipotek türlerine benzer şekilde, bir gemi ipoteği yasal olarak üç bölümden oluşur: ipotek kredisi, ipotek belgesi (tapu) ve ipotek sözleşmesinden para borç alanına türetilen haklar. Gemi ipotekleri diğer ipotek türlerinden üç farklı yoldan farklıdır. İlk olarak, bazı imtiyazlı iddialar, ipotekli olanın iddialarına kıyasla daha yüksek sıralamaya sahip olabilir. İkincisi, gemiler doğal olarak yargı alanları arasında hareket eder. Ve üçüncü olarak, bir gemi daima denizde kısmi veya tamamen hasarlanma riski altındadır. Gemi kredisi veren bankalar için gemi ipoteklerinin kullanımı, 19. yüzyılda denizcilik sektöründe gemi sahipleri için önemli bir finans kaynağı olarak kabul gören bir uygulama olarak ortaya çıkmıştır.

Gemi kredisi detayları

Gemi finansmanı, çeşitli formların teminat altına alınmasıyla risklerin hafifletildiği fonlar yetiştirme metodudur ve tur ücretleri, geri ödeme ana kaynağıdır. Bunlardan başlıcaları İş Bankası, müşterilerin gemileri satın almada (hem yeni yapılmış hem de kullanılan) uzun vadeli finansman sağlamasına yardımcı olmak için bu alandaki deneyim ve kanıtlanmış geçmiş deneyimlerini kullanacak.

Etiketler: gemi kredisi, gemi kredisi 2017, gemi kredisi verenler, gemi kredisi verenler 2017, gemi kredisi veren bankalar, gemi kredisi veren bankalar 2017, gemi kredisi veren bankalar hangileri, gemi kredisi veren bankalar hangileri 2017, gemi kredisi almak istiyorum, gemi kredisi çekmek istiyorumGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder