Geleneksel Bayram Kredisi Veren Bankalar 2017


Bayram dönemleri insanların sevdikleri ile vakit geçirme ve dini görevlerini yerine getirebilmek adına paraya ihtiyaç duydukları zaman dilimleridir. Hem aile büyüklerini ziyaret etmek adına seyahat etmek hem de sevdikleri ile tatil yapmak maliyetinin altından kalkabilmek için insanlar bankalara müracaat ederek kredi almayı tercih ediyorlar. Bu nedenle sizin için geleneksel bayram kredisi veren bankalar konusunda bir araştırma yaptık.

Bayram Kredileri

İş Bankası: Her bayram döneminde, döneme özel düşük faizler ile kredi dağıtan banka,10 bin TL’ye kadar ihtiyaçlarınızda size destek oluyor. Bayram kredilerine özel dosya masrafı almayan bankaya başvuruda bulunmak için şubelere gitmeniz yeterli.

Finansbank: kredi finanstan alınır mottosuyla hareket eden Finansbank, bayram öncesi duyurduğu kampanyalar ile düşük faiz oranları ile kredi veriyor.

Vakıfbank: 36 aya varan vade imkanları ile bayram döneminde müşterilerine yardımcı olan bankadan kredi alabilmek için şubede bireysel müşteri temsilcilerinden yardım alabilirsiniz.

ING Bank: Bayrama özel kampanyaları ile şubeye gitmeden internetten başvuru kabul eden ING Bank, güncel faiz oranları ile uygun vade olanaklarını web sitesinden yayınlıyor.

Denizbank: En düşük faiz oranları ile en yüksek tutarlı bayram kredilerini sunan banka olma özelliğine sahip olan Denizbank’ta krediye başvuru için internet sitesini kullanmanız mümkün.

Etiketler: geleneksel bayram kredisi, geleneksel bayram kredisi 2017, geleneksel bayram kredisi verenler, geleneksel bayram kredisi verenler 2017, geleneksel bayram kredisi veren bankalar, geleneksel bayram kredisi veren bankalar 2017, geleneksel bayram kredisi veren bankalar hangileri, geleneksel bayram kredisi veren bankalar hangileri 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder