Findeks Karekodlu Çek Raporu Nedir?


Bu yazımızda iş dünyasındaki firmaların iş yükünü hafifleten, riski düşürerek iş bağlantıları kurması yönünde kolaylık sağlayacak olan 15 Haziran 2015 tarihinden itibaren uygulamaya başlayan karekodlu çek uygulamasının, en kolay şekilde işleme geçmiş halinden bahsedeceğiz. Pek çok firma sahibi ve çalışanı Findeks kare kodlu çek raporu nedir? Sorusunun cevabı ile hem zaman kazanacaklar hem de riski en aza indirerek işlem yapacaklar.

Karekodlu çekler üzerlerinde;  bankaların şube bilgilerini, çek numarasını, keşidecinin hesap numarasını taşırlar. Böylelikle kontrol sırasında çek yaprağının doğruluğu kolayca teyit edilebilir. Bununla birlikte sorgulama esnasında keşidecinin geçmişteki çekleri ve ödeme performanslarına dair tüm bilgilere ulaşılabilir ve bu doğrultuda işlem yapılmasını sağlar. Karekodlu çek için çalıştığınız bankadan çek karnesi talep ederken bu tip çek istemelisiniz. Bu kontrolü yapabilmek için ise Findeks mobil uygulamasını ilgili kanallardan indirip karekodu mobil uygulamaya okutmanız yeterli, böylelikle hem zaman kazanacak hem de daha az riskle yolunuza devam edebileceksiniz.

Etiketler: findeks karekodlu çek, findeks karekodlu çek raporu, findex karekodlu çek raporu nedir, findeks karekodlu çek raporu ne demek, findeks karekodlu çek raporu ne işe yararGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder