Faizsiz Araba Kredisi Veren Bankalar 2017


Faizsiz araba kredisi veren bankalara başvuru koşulları hemen hemen aynı olmakla birlikte bu bankaların usulleri birbirinden farklıdır. Birçok bankacılık modelinden biri de katılım bankacılığıdır. Bu bankalar fonlar ile ayakta durmaktadır ve çeşitli krediler için başvuran müşterilerinden belli bir katılım ücreti almaktadır.

Faizsiz araba kredisi veren bankalar ise Albaraka Türk, Kuveyt Türk, Türkiye Finans Bankası, Vakıf Bankası ve Ziraat Bankasıdır.

Bu bankalardan araç kredisi seçeneklerinden hangisini seçiyorsanız ona göre başvuru yapmanız gerekmektedir.

Örneğin araba kredisi alınmak istediğinde sıfır ya da ikinci el arabanın satış fiyatını %70’lik bir kısmı kredi olarak verilmektedir.

Ama bazı özel koşullar sağlandığında aracın satış fiyatının %100’lük kısmına kadar kredi verilebilmektedir.

Bu özel koşullar bir taşınmazı ipotek olarak alınabileceğinin garantisini vermek, ikinci bir araca sahip olmak ve en önemlisi kredi notunuzun yüksek olmasıdır.

Bu kredi seçeneklerinden size uygun olanı seçim bahsettiğimiz bankalardan faizsiz araba kredisi almanız mümkündür.

Etiketler: faizsiz araba kredisi, faizsiz araba kredisi 2017, faizsiz araba kredisi verenler, faizsiz araba kredisi verenler 2017, faizsiz araba kredisi veren bankalar, faizsiz araba kredisi veren bankalar 2017, faizsiz araba kredisi veren bankalar hangileri, faizsiz araba kredisi veren bankalar hangileri 2017, faizsiz araba kredisi çekmek istiyorum, faizsiz araba kredisi almak istiyorumGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder