Evlilik Kredisi Veren Bankalar 2017


Evlilik Kredisi Veren Bankalar 2017

Hem devlet bankaları hem de özel bankalar evliliğe destek olmak adına kredi verebilmektedir. Evlenmek isteyen fakat bunun için yeteri kadar nakdi olmayan yalnız yine de hayatında bir kez yapmayı planladığı evlilik için masraftan kaçınmak istemeyenler için biçilmiş kaftan olan evlilik kredisi birçok çiftin yüzünü güldürmektedir.

Devletin evliliği ve nüfus artımını desteklediği bu dönemde bankalar da genç çiftlere çeşitli imkanlar sunmaktadırlar. Evlilik kredisi veren bankalar yani bu imkanı sunan bankalar hangileri diye merak ediyorsanız, bunlar Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Denizbank, Şekerbank, Türk Ekonomi Bankası, Garanti Bankası, Akbank, Türkiye İş Bankası, Yapı ve Kredi Bankası, Albaraka Türk Katılım Bankası’dır.

Evlilik Kredisi İçin Gerekli Evraklar

Krediyi çekecek kişinin nüfuz cüzdanı fotokopisi
Son 3 aya ait ikametgah belgesi
Son iki ayı içeren maaş bordrosu
Bir şirkette çalışıyorsa buradan alınmış imzalı maaş yazısı
Bu imzayı verenin yetki belgesi ve şirket imza sirküleri
Bir şirkette çalışılmıyorsa vergi levha fotokopisi
Kredi çekecek kişi emekli ise maaş cüzdanı fotokopisi
Kira geliri olanların tapu ile kira kontrat fotokopisi
Son 3 aya ait elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi sabit faturaların bir nüshası

Etiketler: evlilik kredisi, evlilik kredisi 2017, evlilik kredisi verenler, evlilik kredisi verenler 2017, evlilik kredisi veren bankalar, evlilik kredisi veren bankalar 2017, evlilik kredisi veren bankalar hangileri, evlilik kredisi veren bankalar hangileri 2017, evlilik kredisi çekmek, evlilik kredisi almak, evlilk kredisi çekmek istiyorumGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder