Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2017


Müşteri portföyünü genişletmek isteyen bankalar emekli ya da çalışan gibi sabit geliri olan müşterilerinin yanına ev hanımlarını da çekebilmek için ev hanımlarına yönelik krediler vermektedir. Kredi çekmek için maaşlı bir çalışan olma zorunluluğunu kaldıran bankalar artık ev hanımlarına da 3 bin TL’ye kadar kredi vermektedir.

Ev hanımlarına kredi veren bankalar şunlardır:

Denizbank: Ev hanımlarına uygun olarak tasarladığı düşük faiz ve uygun vade seçenekleri ile kredi sağlamaktadır. Altın günleri hesabı, mevduat hesabı ve ev hanımlarına yönelik kredi imkanları gibi çok çeşitli seçenekler sunan Şekerbank,  bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisini ev hanımlarına sunmaktadır.

Garanti Bankası: Ev hanımlarına kefil göstermeksizin bireysel kredi imkanları sunan Garanti Bankası, kredi seçenekleri için telefon, internet ve şube gibi pek çok yoldan kredi imkanlarınızı öğrenmek için fırsat sunmaktadır. Burada önemli olan nokta telefon ya da internet üzerinden değil, şube üzerinden yapacağınız başvuruların çıkma olasılığının daha yüksek olduğunu unutmamanız gerekir.

Şekerbank: Tüm ihtiyaç kredileri için ev hanımlarına uygun faiz ve vade seçenekleri sunmaktadır.

Etiketler: ev hanımlarına kredi 2017, ev hanımlarına kredi verenler, ev hanımlarına kredi verenler 2017, ev hanımlarına kredi veren bankalar, ev hanımlarına kredi veren bankalar 2017, ev hanımlarına kredi veren bankalar hangileri, ev hanımlarına kredi veren bankalar hangileri 2017, ev hanımıyım kredi almak istiyorum, ev hanımıyım kredi çekmek istiyorumGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder