En Ucuz Kredi Veren Banka Hangisi 2017


Nakit ihtiyaçlarımızı karşılamak için bankalara başvurmayı bir mecburiyet olarak algıladığımız şu günlerde, en önemli amacımız kredi alırken maliyeti en düşük şekilde ayarlamak ve en ucuz kredi veren banka hangisi sorusuna cevap verebilmek.

Bu nedenle sürekli bir araştırma ihtiyacı içerisinde hissediyoruz kendimizi. Özellikle ihtiyaç kredisi alırken, düşük tutarlı kredilerde aldığımız tutarın büyük bir kısmını masraflara ve faize harcamak ve borcumuzu iki katına çıkarmamak için dikkatli hareket etmemiz gerekiyor.

Düşük Maliyetli Kredi Almanın Yolları

Bankalar ödemelerini daha kolay alabileceklerini bildiklerinde kredi oranlarında daha iyi rakamlar verebilmektedir. Bunun için kredi notunuzun yüksek olması önemli bir ayrıntıdır. Kredi notu yüksek olan kişilere bankalar daha düşük faiz oranları ile kredi kullandırırlar.

Kredi notu dışında bankaya verilebilecek bir teminatınız veya kefiliniz var ise bu da kredi maliyetlerinizi düşürebilir. Bunu için müşteri temsilcinizden bilgi almanızda fayda var.

Ayrıca kredi alımı sırasında dosya masrafı ve sigorta masrafı bulunmaktadır. Her ne kadar bankaların dosya masrafını iade etmesi söz konusu ise de hayat sigortası kimi zaman ekstra bir yük gelebilmektedir. Bu konuda ise bankanız dışında bir kurumdan da hayat sigortası fiyat teklifi alarak gerekirse dışarıdan sigorta ile maliyetinizi düşürebilirsiniz.

Etiketler: en ucuz kredi, en ucuz kredi 2017, en ucuz kredi verenler, en ucuz kredi verenler 2017, en ucuz kredi veren bankalar, en ucuz kredi veren bankalar 2017, en ucuz kredi veren banka hangisi, en ucuz kredi veren banka hangisi 2017, hangi bankalar en ucuz kredi verirGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder