Eğitim Kredisi Veren Bankalar 2017


Eğitim Kredisi Veren Bankalar 2017

Artık birçok banka ilkokuldan lise son sınıfa kadar okuyan öğrencilerin ailelerinin ister özel okul isterse devlet okulu hatta milli eğitim bakanlığından izinli tüm eğitim kurumları için eğitim kredisi almasına imkan tanımaktadır. Çocuğunuzun artan masrafları karşısında bu masraflarla nasıl başa çıkacağınızı bilemiyorsanız bu eğitim kredisi size uygun olabilir. Düşen faiz oranlarıyla birlikte daha da uygun olmaya başlayan bu krediye nasıl ulaşırım diyorsanız, eğitim kredisi veren bankalar hangileridir diye düşünüyorsanız aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz:

İş Bankası Eğitim Kredisi

Uygun faiz oranlarıyla İş Bankası’ndan eğitim kredisi alabilir, çocuğunuzu özel okulda ya da üniversitede okutabilirsiniz. Bu krediye başvurmak için okulun masraflarını gösteren bir belgeye ve okul kayıt belgesine ihtiyacınız vardır.

Garanti Bankası Eğitim Kredisi

Çocuğunuzun eğitim masraflarını karşılamanız için kredi veren bankalardan bir tanesi de Garanti Bankası’dır. 48 aya varan vadeler ile 100.000 TL’ye kadar kredi veren Garanti Bankası sayesinde çocuğunuzun özel okul masraflarını karşılayabilirsiniz. Bunun için öğrencinizin okul kaydının gösterilmesi gereklidir.

Vakıfbank Eğitim Kredisi

Vakıfbank, çocuğunuzun ilkokuldan üniversiteye kadar olan eğitim masraflarını karşılamak maksadıyla 12 aya varan vade ile 40.000 TL’ye kadar kredi vermektedir.

Eğitim kredisi veren diğer bankalar ING Bank ve Yapı ve Kredi Bankası’dır.

Etiketler: eğitim kredisi, eğitim kredisi 2017, eğitim kredisi verenler, eğitim kredisi verenler 2017, eğitim kredisi veren bankalar, eğitim kredisi veren bankalar 2017, eğitim kredisi veren bankalar hangileri, eğitim kredisi veren bankalar hangileri 2017, eğitim kredisi çekmek, eğitim kredisi almak, eğitim kredisi çekmek istiyorumGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder