Dükkan Kredisi Veren Bankalar 2017


Para, herhangi bir işletmenin yaşam çizgisidir; bu nedenle, bir iş kuruyor veya mevcut bir işletme yürütüyor olun, finansmanı güvence altına almak, özellikle küçük işletmeler için önemli bir faktördür. Birçok tomurcuklanan girişimci görevin yıldırıcılığını buluyor ve nereden başlayacağını bilmiyor.
Küçük işletme kredisi başvurusunda bulunmaya hazırlanmak hakkında basit ama pratik bir kılavuzu edinmekle işe başlayabilirsiniz.

Farklı bankalar veya kredi veren kurumlar farklı standartlara sahip olabilir, ancak genel olarak, küçük işletme kredisi başvurularınızı değerlendirmek için bankalar bazı özellikleri talep edecektir.

Dükkan kredisi detayları

Kredi, sağlam bir iş amaçlı olmalıdır. Dükkan kredisi veren bankalar garantili krediler için işletme, büyüklük, kredi gelirlerinin kullanımı ve işin niteliğine (kredilendirme, spekülasyon, pasif yatırım, piramit satışları, kumar vb.) Dayalı olarak uygun olmalıdır.

Krediyi geri ödeme yeteneği - güçlü teminata (kişisel ve ticari varlıklara) karşı oldukça önemlidir. SBA, kredinin tamamen güvence altına alınmasını bekler, ancak yalnızca olumsuz faktör yetersiz teminat ise bir krediyi garanti etme isteğini reddetmeyiz. Ve elbette, sahiplerin oyundaki iş / cilde kişisel öz sermaye yatırımı olması gerekir. Ziraat Bankasıİş BankasıGaranti BankasıHalk BankasıKuveyt TürkFinansbankDenizBank ve HSBS ile yapılacak görüşmeler sonucunda dükkan kredisi alabilir vade farkları ile borcunuzu kapatabilirsiniz.

Etiketler: dükkan kredisi 2017, dükkan kredisi verenler, dükkan kredisi verenler 2017, dükkan kredisi veren bankalar, dükkan kredisi veren bankalar 2017, dükkan kredisi çekmek istiyorum, dükkan kredisi almak istiyorum, dükkan kredisi veren bankalar hangileri, dükkan kredisi veren bankalar hangileri 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder