Çiftçi Kredisi Veren Bankalar Hangileri 2017


Çiftçilik yaparak geçimini sağlayan insanlar için banka kredileri büyük bir kolaylık sağlıyor, hasat dönemine kadar olan ihtiyaçlarını gidermelerini kolaylaştırıyor. Çiftçi kredisi veren bankalar da bu konuda farklı uygulamalar mevcut. Bazı bankalar nakit olarak kredi verirken bazıları ihtiyaçların karşılanmasına yönelik olarak kredi kartı formunda krediler sunabiliyor.

Sizin için bu konuda farklı alternatifleri derledik:

Ziraat Bankası; başlıca kuruluş amacı Türk çiftçisini desteklemek olan banka tarım ve hayvancılık ile uğraşan müşterilerine özel farklı kredi seçenekleri sunuyor. Dilerseniz hasat zamanında ödemesini gerçekleştirebileceğiniz bir kredi kartı alabilir, böylece tanımlanan limitiniz doğrultusunda alışverişlerinizi bu kart ile gerçekleştirebilir dilerseniz de kredinizi nakit olarak alarak ödemesini hasat zamanına erteleyebilirsiniz. Bunun yanında eşit taksitli şekilde de dilediğiniz vadelere göre kredi almanız mümkün.

Şekerbank: Zamanında pancar üreticilerini desteklemek amacıyla kurulmuş olsa da şuanda tüm bireysel bankacılık işlemlerini yerine getiren bir banka olan Şekerbank, tarım ile uğraşanlara özel, diledikleri şekilde vadelendirebildikleri kredi imkanları sunmakta.

Denizbank; Çiftçiler için özel olarak hazırlanmış kredi alternatiflerinden biri de Denizbank. Banka hem vadelendirme hem de belirli vadede tek ödeme yapma şeklinde kredi opsiyonlarına sahip.

Etiketler: çiftçi kredisi veren bankalar hangileri, çiftçi kredisi veren bankalar hangileri 2017, hangi bankalar çiftçi kredisi veriyor, hangi bankalar çiftçi kredisi verir, hangi bankalar çiftçiye kredi verir 2017, çiftçiye kredi veren bankalar 2017, hangi bankadan çiftçi kredisi alabilirim, hangi bankadan çiftçi kredisi çekebilirimGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder