Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2017


Borç kapatma kredisi genel olarak kişin başka yerlere ya da kişilere olan borcunu başka bir bankadan kredi çekerek kapatmasıdır.  Bu kredi türü pek çok yere olan borcunuzu tek bir yerde toplayarak çeşitli ödeme kolaylıkları sağlamaktadır. Bu krediyi vermeyen banka hemen hemen yok gibidir.

Bu kredi türünü diğer kredi türlerinden ayıran özelliği ise elinize bir para geçmemesidir. Yani siz bankadan kredi çekip elinize geçen parayla borçlarınızı tek tek ödemiyorsunuz.

Nereye ya da nerelere borcunu olduğunuzu kredi çektiğiniz bankaya bildirdikten sonra banka artık sizin yerinize sizin borçlarınızı ödemeye devam etmeye başlar. Bu kredinin en önemli yanı da budur.

Borçlular artık ne kadar ve nereye borçları olduklarını düşünmez, hepsini tek bir elde toplamış olurlar. Faizi çok düşük olan bu kredileri, başka yerlere olan borçlarınızı tek bir yönetmek istiyorsanız almanızı öneririz.

Borç kapama kredisi veren bankalar ise Finansbank, Denizbank, TEB, Akbank, Garanti Bankası gibi çok sayıda bankadır.

Etiketler: borç kapatma kredisi 2017, borç kapatma kredisi verenler, borç kapatma kredisi verenler 2017, borç kapatma kredisi veren bankalar, borç kapatma kredisi veren bankalar 2017, borç kapatma kredisi çekmek istiyorum, borç kapatma kredisi almak istiyorum, borç kapatma kredisi veren bankalar hangileri, borç kapatma kredisi veren bankalar hangileri 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder