Bireysel Kredi Veren Yabancı Bankalar 2017


Bireysel kredi veren yabancı bankalar

Bireysel kredi bireysel kredi veren yabancı bankalar ve kuruluşlarının müşterilerine ticari amaçlı yatırımlar haricinde ihtiyaçları için sağladığı belirli bir kredi ve vade limiti olan kredi türüdür.
Bireysel ihtiyaç kredileri ticari hedefe yönelik olarak tüketilmeyen bireylerin kendi ihtiyaçlarını ortadan kaldırmak için faydalanmak istedikleri nakit kredi türü olmaktadır. Eğitim kredisi, uzun tatil kredisi, eşya kredisi ve ev yenileme kredisi gibi kredilerin hepsi bireysel olarak adlandırılan ihtiyaç kredileridir. En çok tercih edilen kredi türlerinden biri olan bireysel ihtiyaç kredilerine başvuru şartlarına uyan ve sadece bu koşullara sahip olan kişilerin başvuruları onaylanmaktadır.

Bireysel kredi detayları

Bireysel ihtiyaç kredisi koşulları içinde ilk sırayı yaş koşulu almaktadır. Ülkemizde ilgili koşullar gereği kredi kullanmak isteyen bireylerin 18 yaşında olmaları koşulu yer olmaktadır. 18 yaşın altındaki bireylerin doldurmuş oldukları ihtiyaç kredisi başvuruları hiçbir şekilde onaylanmamaktadır ve kabul edilemez. Aynı zamanda aylık düzenli bir gelire sahip olma şartı aranır ve aylık belgelenebilir geliri olmayan bireylerin kredi başvuruları bireysel kredi veren yabancı bankalar tarafından kabul edilmemektedir.

Etiketler: bireysel kredi veren yabancı bankalar, bireysel kredi veren yabancı bankalar 2017, bireysel kredi veren yabancı bankalar hangileri, bireysel kredi veren yabancı bankalar hangileri 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder