Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar 2017


Devletin ihtiyaçlarını karşılamak adına dönem dönem  hükümet tarafından bedelli askerlik yasası çıkmaktadır. Ödenmesi gereken bu parayı peşin olarak bir anda ödemek mümkün olmadığı için bankalar bedelli askerlik için kredi vermektedir.

Bu krediye başvurmak için gerekli belgeler nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, gelir belgesi, ikametgah ve bedelli askerliğe başvurduğuna dair belge. Bu gerekli evrakları olan herkes seçtiği herhangi bir bankadan bedelli askerlik kredisi çekebilmektedir.

Bedelli askerlik kredisi veren bankalar ise şunlar:

Finansbank:  Faiz oranı ödenecek ay sayısına göre farklılık göstermektedir. 1 – 12 ay için % 1,09, 13 – 36 ay için ise % 1,17 faiz seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Akbank: 36 ay vade ile faiz oranının % 1,17 olduğu banka 3 ay erteleme imkanı da sunuyor.

Türk Ekonomi Bankası: 36 ay vade ile faiz oranı % 0,99 iken 3 ay erteleme talebinde bulunanlar için faiz oranı % 1,05 olmakta.

Size uygun olan bankaları iyi araştırarak kredi çekmenizi öneririz.

Etiketler: bedelli askerlik kredisi 2017, bedelli askerlik kredisi verenler, bedelli askerlik kredisi verenler 2017, bedelli askerlik kredisi veren bankalar, bedelli askerlik kredisi veren bankalar 2017, bedelli askerlik kredisi veren bankalar hangileri, bedelli askerlik kredisi veren bankalar hangileri 2017, bedelli askerlik kredisi çekmek istiyorum, bedelli askerlik kredisi almak istiyorumGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder