Banka Harici Kredi Veren Kurumlar 2017


Banka Harici Kredi Veren Kurumlar 2017
Eğer bankalardan kredi çekmek istediğinizde bu talebiniz reddediliyorsa veya kredi notunuz düşük olduğu için istediğiniz krediyi alamıyorsanız, banka harici kredi veren kurumlar arayışına girmiş olmanız muhtemeldir. Fakat ne yazık ki bankalar dışında bu şekilde kredi veren kurumlar çok sınırlıdır ve bu sebeple yalnızca sınırlı sayıda insan bundan faydalanabilir.

Kamu Çalışanı İseniz;

Eğer bir kamu kurumu çalışanıysanız bu şekilde kredi almanız mümkün olabilir. İlk olarak İLKSAN bir başka deyişle İlkokul Öğretmenleri Sandığı’ndan eğer sınıf öğretmeni, okul öncesi öğretmeni ya da il ve ilçe milli eğitim müdürlüğü çalışanı iseniz 35.000’e kadar ihtiyaç kredi alabilirsiniz.

Bunun dışında POLSAN yani Polis Yardım Sandığı’ndan da eğer emniyet personeli iseniz ihtiyaç kredi almanız mümkündür. Bunun için yalnızca bu sandığa düzenli olarak aidat ödemeniz gerekmektedir.

Bu iki sandığa benzer, diğer kamu kuruluşlarının da çeşitli düzenlemeleri mevcuttur fakat eğer kamu çalışanı değilseniz banka haricinde kredi veren kurum bulmanız zor olsa da özel finans şirketlerine bu konuda danışabilirsiniz.

Bunun dışında başvurabileceğiniz bir başka seçenek büyük şirketlerin sosyal yardımlaşma vakıflarına gitmek ve buralarda kredi verilip verilmediğini araştırmak olabilir.

Etiketler: banka harici kredi, banka harici kredi 2017, banka harici kredi verenler, banka harici kredi verenler 2017, banka harici kredi veren kurumlar, banka harici kredi veren kurumlar 2017, banka harici kredi veren kurumlar hangileri, banka harici kredi veren kurumlar hangileri 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder