Ayf Kredisi Veren Bankalar 2017


Ayf Kredisi Veren Bankalar 2017
Ayf yani Avrupa Yatırım Fonu desteği, belli sayıda insanı çalıştıran bir şirketiniz varsa tam da size göredir. Bankalardan KOBİ’lere destek amaçlı sunulan bu fon, eğer bir işyeri açmak istiyorsanız yine size uygun bir kredi olabilmektedir. Eğer kendi iş yerinize sahip olmak istiyorsanız fakat elinizdeki sermayeyi yeterli görmüyorsanız, çeşitli bankalardan bu konuda yararlanmanız mümkündür. Artık bankalardan kredi almadan bilhassa büyük adımlar atmanın zor olduğu düşünülürse özellikle de yatırım amaçlı kullanılacak bu krediyi almaya çekinmeniz için bir sebep yoktur.

Ayf Kredisi Almak İsteyenlerin Dikkat Etmesi Gereken Hususlar

Daha önce herhangi bir aldığınız krediyi zamanında ödemiş olmanız, kredi notunuzun yüksek olması, daha önce aldığınız kredinin geri ödemesi esnasında son bir buçuk seneyi içerisinde gecikmiş bir borcunuz olmamasıdır. Bankalar verdikleri parayı riske atmak istemediklerinden kredi geçmişinizin temiz olmasını talep etmektedirler. Eğer siz de bu türden kredi almak istiyorsanız ve ayf kredisi veren bankalar listesini görmek istiyorsanız aşağıya bakabilirsiniz:

Ziraat Bankası, Halk Bankası, Yapı ve Kredi Bankası ve Garanti Bankası ayf kredisi almak isteyen girişimciler için uygun imkanlar sunmaktadır.

Etiketler: ayf kredisi, ayf kredisi 2017, ayf kredisi verenler, ayf kredisi verenler 2017, ayf kredisi veren bankalar, ayf kredisi veren bankalar 2017, ayf kredisi veren bankalar hangileri, ayf kredisi veren bankalar hangileri 2017, ayf kredisi çekmek istiyorum, ayf kredisi almak istiyorumGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder