Arsa Kredisi Veren Bankalar 2017


Arsa Kredisi Veren Bankalar 2017
Arsa kredileri genelde yatırım maksadıyla alınan gayrimenkul kredileri arasına dahil edilmekte olup yine de ister yatırım amaçlı isterse kendi bahçenizi, çiftliğinizi kurmak için alabileceğiniz arsa kredisi belirli bankaların verdiği bir kredi tipidir. Eğer sizin de arsa kredisi alma niyetiniz varsa ve arsa kredisi veren bankalar hangileridir merak ediyorsanız yazının devamını okumanız önerilir.

İş Bankası Arsa Kredisi

Türkiye İş Bankası, satın almak istediğiniz arsanız ekspertiz değerinin yüzde 50’sine kadar kredi imkanı sunmaktadır. Bu kredi imkanını kullanarak yatırımızı yapabilir, işinizi kurabilirsiniz.

Ziraat Bankası Arsa Kredisi

Arsa kredisi veren bir diğer banka da Ziraat Bankası’dır. İş Bankası’na benzer bir biçimde arsanın ekspertiz değerinin yüzde 50’sine kadar kredi imkanı sunan bankanın 60 aya kadar vade seçeneği bulunmaktadır.

Şekerbank Arsa Kredisi

Şekerbank da yine arsa kredisi veren bankalardandır. Bu banka, arsa ekspertiz değerinin ancak yüzde 45’ine kadar kredi imkanı sunmakta olup vade sayısını 120 aya kadar çıkarabilmektedir.
Arsa kredisi veren diğer bankalar Vakıfbank, Albaraka Türk, TEB ve Türkiye Finans’tır.

Etiketler: arsa kredisi, arsa kredisi 2017, arsa kredisi verenler, arsa kredisi verenler 2017, arsa kredisi veren bankalar, arsa kredisi veren bankalar 2017, arsa kredisi veren bankalar hangileri, arsa kredisi veren bankalar hangileri 2017, arsa kredisi çekmek istiyorum, arsa kredisi almak istiyorumGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder