Arazi Kredisi Veren Bankalar 2017


Arazi Kredisi Veren Bankalar 2017

Eğer taşınmaz mallara sahip olmak, arazi satın almak gibi emelleriniz varsa arazi kredisi ihtiyacınız olan bir kredi çeşidi olabilir. Bazı bankalar imarlı olmayan arsalar kredi vermezken, arazi kredisi adı altında arazi sahibi olmak isteyenlere kredi imkanı sunabilmektedirler. Eğer siz de arazi sahibi olmak istiyor ve arazi kredisi veren bankalar hangileridir merak ediyorsanız aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz.

Arazi Kredisi Detayları

Ziraat Bankası, Şeker Bankası, Denizbank ve Vakıf Bankası arazi kredisi veren bankalara örnektir. Ziraat Bankası, özellikle tarım arazilerinin üretime kazandırılması maksadıyla arazi alım kredisi adı altında kredi vermektedir.

Şekerbank, arazi edindirme kredisi adı altında Ziraat Bankası ile benzer bir amaçla çiftçilere ya da zirai alanda faaliyet göstermekte olan firmalara kredi imkanı sunmaktadır.

Denizbank da tarımsal faaliyetler için arazi kredisi vermekte ve bu krediyi 60 aya varan vade imkanı ile sunmaktadır. Son olarak Vakıfbank, 2/B arazisi alım kredisi adı altında çiftçilere ya da tarımsal faaliyet gösteren firmalara kolaylık sunmaktadır.

Etiketler: arazi kredisi, arazi kredisi 2017, arazi kredisi verenler, arazi kredisi verenler 2017, arazi kredisi veren bankalar, arazi kredisi veren bankalar 2017, arazi kredisi veren bankalar hangileri, arazi kredisi veren bankalar hangileri 2017, arazi kredisi çekmek istiyorum, arazi kredisi almak istiyorumGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder