Araç Rehinli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2017


Araç Rehinli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2017

Bankalar tüketici kredisi için başvuran müşterilerinden öncelikle gelir belgesi göstermelerini talep etmektedir. Eğer gelir belgesi gösteremiyor veya teminat veremiyor iseniz ipotek verme yoluna da gidebilirsiniz. Geçmişte ipotek olarak sadece taşınmaz mallar verilebilirken artık otomobiller ile de kredi almanız mümkün. Araç rehinli ihtiyaç kredisi veren bankalar gelir belgeniz olmasa dahi kredi almanızı mümkün kılmakta.

Otomobil ipotekli ihtiyaç kredileri

Garanti Bankası: 6 aydan 36 aya varan vadeler ile Garanti Bankasından araç ipotekli kredi almanız mümkün. Tüketici kredisinin yanında farklı kredi türleri için de otomobilinizi ipotek olarak gösterebilirsiniz. Faiz oranları vadeye göre değişmektedir.

İş bankası: İpotekli Hazır kredi olarak satışa sunulan bu kredi çeşidinde maksimum vade 60 ay. Ekspertizler tarafından fiyatlandırılan aracınızın bedelinin yarısı kadar kredi kullanabilirsiniz.

Akbank: Akbank’tan ipotekli kredi kullanabilmek için gelir belgesi sunmanız ve alacağınız kredinin aylık taksitlerinin hane halkının gelirinin yüzde ellisinden az olması şartı bulunmakta.

Vakıfbank: Banka ihtiyaç kredilerinde 36 aylık taksit imkanı sağlıyor. Eğer ticari nitelikli banka müşterisi iseniz gelir belgesi sunma zorunluluğu yok.

Etiketler: araç rehinli ihtiyaç kredisi, araç rehinli ihtiyaç kredisi 2017, araç rehinli ihtiyaç kredisi verenler, araç rehinli ihtiyaç kredisi verenler 2017, araç rehinli ihtiyaç kredisi veren bankalar, araç rehinli ihtiyaç kredisi veren bankalar 2017, araç rehinli ihtiyaç kredisi veren bankalar hangileri, araç rehinli ihtiyaç kredisi veren bankalar hangileri 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder