Araç Kredisi Veren Bankalar 2017


Araç Kredisi Veren Bankalar 2017
Günümüzde artık özellikle de maliyeti yüksek şeyleri satın almak zor iken bankalar bu noktada imdadımıza yetişebilmektedir. Eğer araç sahibi olmak istiyorsanız fakat elinizdeki para buna yetmiyorsa, bankadan kredi çekebilir böylece istediğiniz aracı alabilirsiniz. Fakat özellikle bankalar arasındaki rekabetin de fazla olması sebebiyle müşteriyi kendilerine çekmek için çeşitli kampanyalar yapan bankalar arasında en uygununu seçmek için iyi bir araştırma yapmakta fayda vardır. Araç kredisi veren bankalar hangileri görmek istiyorsanız aşağıdaki listeye bakabilirsiniz.

Akbank, Garanti Bankası, Türkiye İş Bankası, Yapı ve Kredi Bankası, ING Bank, Denizbank, Anadolubank, Fibabank, Şeker Bank, Halkbank, HSBC, Odeabank araç/taşıt kredisi alabileceğiniz bankalardandır.

Araç Kredisi Türleri

Araç kredisi alırken fark edebileceğiniz bir başka husus, toplamda beş çeşit taşıt kredisi olduğudur. Bunlar sıfır kilometre araç kredisi, 2. el araç kredisi, ticari araç kredisi, motosiklet kredisi ve tekne kredisidir. Her bir araç kredisi çeşidinin şartları da farklılaşır. Bunlardan en çok tercih edilen sıfır kilometre araç kredisidir.

Etiketler: araç kredisi, araç kredisi 2017, araç kredisi verenler, araç kredisi verenler 2017, araç kredisi veren bankalar, araç kredisi veren bankalar 2017, araç kredisi veren bankalar hangileri, araç kredisi veren bankalar hangileri 2017, araç kredisi veren bankalar listesi, araç kredisi veren bankalar listesi 2017, hangi bankalar araç kredisi verir, araç kredisi çekmek istiyorum, araç kredisi almak istiyorumGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder