Anneler Günü Kredisi Veren Bankalar 2017


Dünyanın en kıymetli varlıkları, anneler. Emekleri ile evlatlarını yetiştirmenin yanında birçok yükün altına da ellerini atmak zorunda kalıyorlar. Yılda bir kere gösterdiğimiz anneler günü ilgileri ise onlara olan borcumuzu ödemeye oldukça uzak. Fakat bu konuda bankalar da bir gayrete girmiş durumda. Anneler günü kredisi veren bankalar onların ihtiyaçlarına daha uygun bir faiz oranı ile destek olmayı amaçlıyor.

Hangi Bankalar Anneler Günü Kredisi Veriyor?

Ülkemizde hizmet veren birçok banka ve finans kurumu, annelere özel kredi ve kredi kartı seçeneklerine sahip. Ama sadece anneler gününe özel olarak kampanya düzenleyenleri sizin için seçtik:

Şekerbank: Anneler gününe özel kredi kampanyası düzenleyen ilk banka olan Şekerbank, 20 bin TL’ye kadar olan tutarları 24 aylık vadeler ve düşük faiz oranları ile kredilendirebilmekte. İhtiyaç kredisi kapsamında annelere kredi verebilmektedir.

Garanti Bankası: Bahar kredisi adı altında özel bir kredi modeli oluşturan Garanti Bankası, annelerin nakit ihtiyaçlarını gidermek için özel bir seçenek sunuyor. 3 aylık taksit erteleme opsiyonu da olan kredi modelinde eşit taksitler ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ödemelerinizi 24 aya varan vadeler ile yapabilirsiniz. Kredi başvurularınızı Garanti Bankası web sitesinden veya telefon bankacılığı aracılığı ile de gerçekleştirmeniz mümkündür.

Yapı Kredi Bankası: Anneler Gününe özel düzenlenen kredi kampanyası ile Yapı Kredi Bankası annelerin 30 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarını düşük faiz oranları ile gidermelerini sağlamaya çalışıyor. Bankanın kredi seçeneklerine internet üzerinden başvurmanız mümkün.

Etiketler: anneler günü kredisi, anneler günü kredisi 2017, anneler günü kredisi verenler, anneler günü kredisi verenler 2017, anneler günü kredisi veren bankalar, anneler günü kredisi veren bankalar 2017, anneler günü kredisi veren bankalar hangileri, anneler günü kredisi veren bankalar hangileri 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder