Alışveriş Kredisi Veren Bankalar 2017


Alışveriş Kredisi Veren Bankalar 2017
Alışveriş kredisi, bireysel ihtiyaç kredisi içinde yer alan bir kredi türüdür. Bankalardan kredi almadan ihtiyaçları karşılamak gittikçe daha da zorlaşmaktayken eğer ihtiyaçlarınızı ertelemeden uygun taksitlerle hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız alışveriş kredisi size göre olabilir. Bankaların anlaşmalı olduğu firmalardan yapacağınız alışverişlerde ödeme yapmak yerine kredi imkanını kullanabilir, aldığınız ürünün bedelini uygun bankalara ödetebilirsiniz. Özellikle beyaz eşya ya da elektronik aletleri alırken bir anda ödemekte zorlanabilirsiniz.

Bu ürünleri alırken sahip olabileceğiniz taksit imkanları da size uymayabilir. Bunun için bankadan kredi çekip sonra bu firmalara ödeme yapmaya çalışmak yerine dorudan alışveriş kredisi alabilirsiniz. Böylece bankanız doğrudan bu firmalara ödemek yapar. Siz de bunun için ayrıca uğraşmak zorunda kalmazsınız. Siz de kendinizi bu duruma yakın görüyorsanız ve alışveriş kredisi veren bankalar hangileri diye merak ediyorsanız bu sorunun cevabını hemen aşağıda bulabilirsiniz:

Akbank, Vakıfbank, Garanti Bankası, Anadolubank, Türkiye İş Bankası, Şekerbank, Aktif Bank, ING Bank alışveriş kredisi çekebileceğiniz bankaların başında gelmektedir.

Alışveriş Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılabilir?

Bu krediyi alabilmek için ilgili bankaların internet sitelerinden veya şubelerinden doğrudan başvuru yapabilirsiniz. Fakat yaptığınız alışverişler için yanınızda faturanızı bulundurmanız elzemdir.

Etiketler: alışveriş kredisi, alışveriş kredisi 2017, alışveriş kredisi verenler, alışveriş kredisi verenler 2017, alışveriş kredisi veren bankalar, alışveriş kredisi veren bankalar 2017, alışveriş kredisi veren bankalar hangileri, alışveriş kredisi veren bankalar hangileri 2017, alışveriş kredisi çekmek istiyorum, hangi bankalar alışveriş kredisi verirGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder