8 Yaş Taşıt Kredisi Veren Bankalar 2017


8 YAŞ TAŞIT KREDİSİ VEREN BANKALAR 2017

Taşıt sahibi olmak isteyen kişilerin büyük bir kısmı bankaların sunduğu taşıt kredileri ile rahatlıkla istedikleri taşıtlara sahip olma imkânını yakalayabiliyor. Günümüze kadar bankalar sadece otomobil bayilerinden alınan ya da sıfır model araçlara kredi vermektelerdi.

Fakat sıfır araç almak istemeyen, bütçesine uygun olmayan, bayi dışında da kullanılmış taşıt almak isteyen kişilerin artmasıyla artık bankalar sıfır olmayan ikinci el araçlar için de kredi seçeneklerini müşterilerinin kullanımına sunmaya başladı.

10 yaşa kadar taşıt kredisi verebilen bankalar bu kredileri kullanmak isteyen müşterilerinin kredi kullanım şartlarını sağladıkları taktirde avantajlı geri ödeme seçeneklerinden yararlanmalarını sağlıyor.

8 yaş taşıt kredisi veren bankalar arasında Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, İNG gibi birçok banka bulunmakta. 48 aya kadar varan vade seçenekleri gayet rahat ödeme kolaylığı sunmakta.

Taşıt kredisi kullanım koşulları nelerdir?

İlk olarak taşıt kredisi kullanmak isteyen bireylerin 18 yaşından büyük yani reşit kimseler olması gerekiyor. Emekli ya da çalışıyor ise göre gelir durumlarını gösteren belgeler ve satın almak istedikleri taşıtın ruhsatıyla kendilerine uygun gördükleri bankalara başvurarak bu kredileri kullanabilirler.

Etiketler: 8 yaş taşıt kredisi, 8 yaş taşıt kredisi 2017, 8 yaş taşıt kredisi verenler, 8 yaş taşıt kredisi verenler 2017, 8 yaş taşıt kredisi veren bankalar, 8 yaş taşıt kredisi veren bankalar 2017, 8 yaş taşıt kredisi veren bankalar hangileri, 8 yaş taşıt kredisi veren bankalar hangileri 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder