6 Yaşındaki Arabaya Kredi Veren Bankalar 2017


6 Yaşındaki Arabaya Kredi Veren Bankalar 2017

Günümüzde araç sahibi olmak istemek de oldukça masraflı olduğundan vatandaşlar bankalardan çekebilecekleri krediye yönelmektedir. Bu araç kredileri sayesinde bütçelerini sarsmadan, sahip olmak istedikleri aracı kullanabilecek duruma gelen vatandaşların durumu yine de sıfır arabaya yetmeyebilmektedir. Bu noktada istedikleri araba 6 yaşında ise kredi alıp alamayacakları konusu kafalarını karıştırabilir zira çoğu banka 5 yaş limiti koymaktadır. Eğer siz de kendinizi bu duruma yakın hissediyorsanız ve 6 yaşındaki arabaya kredi veren bankalar var mı diye merak ediyorsanız, yazının devamını okumanızı tavsiye ederiz.

Garanti Bankası, ING Bank, Vakıfbank, Şekerbank ve Finansbank 5 yaş üstü araca kredi vermektedirler. Dolayısıyla 6 yaşında bir araba almak istiyorsanız bu isteğinizi bu bankalardan karşılayabilirsiniz.

6 Yaşındaki Arabaya Kredi Alma Sürecinde Bilinmesi Gerekenler

Yalnız şunları bilmek gerekiyor ki Vakıfbank 6 yaşındaki bir arabaya ancak 36 aya kadar vade uygulayabilmektedir. Bunun dışında Finansbank 6 yaşındaki bir araba için 4 yıla yani 48 aya kadar vade uygulamaktadır çünkü Finansbank’ta aracın yaşı ile vade yılının toplamının 10’u geçmemesi gerekmektedir.

Etiketler: 6 yaşındaki arabaya kredi, 6 yaşındaki arabaya kredi 2017, 6 yaşındaki arabaya kredi verenler, 6 yaşındaki arabaya kredi verenler 2017, 6 yaşındaki arabaya kredi veren bankalar, 6 yaşındaki arabaya kredi bankalar 2017, 6 yaşındaki arabaya kredi veren bankalar hangileri, 6 yaşındaki arabaya kredi veren bankalar hangileri 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder