6 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar 2017


6 AY ERTELEMELİ KREDİ VEREN BANKALAR 2017

Artan ihtiyaçlar ve kişilerin kullandıkları kredileri geri öderken maddi olarak sıkıntıya düşmemeleri için oluşan talepler doğrultusunda, bankalar kredi kampanyaları düzenlerken çeşitli ödeme seçenekleri de sunmaya başladılar.

Müşterilerinin kullandıkları kredileri geri öderken kolaylık sağlamak amacıyla ertelemeli seçenek modellerini bir bir tüketicilerin kullanımına sunuyor.

Bu seçeneklerden biri de 6 ay süreli ertelemeli kredi seçeneği. Bu sayede baş gösteren ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz gibi ödemelerinizi de daha sonraki dönemlerde yapma imkânı sunuyor.

İhtiyaçları değil ödemeleri ertele

Genelde 6 ay ertelemeli kredi veren bankalar bu kampanya modellerini yeni yıla girerken, yaz başlarında, ramazan bayramı ve kurban bayramı ve buna benzer özel dönemler için insanların nakde ihtiyaç duyabileceği zamanlarda yapıyor. Böylece birçok insan ihtiyacı olan bütçeye kavuşurken ödeme konusunda da ilk etapta kazandığı rahatlıkla avantaj sağlayabiliyor.

Hali hazırda yakın zamanda TEB, Şekerbank başta olmak üzere birçok banka 6 ay ertelemeli kredileri müşterilerine sunmaya başladı. 6 ay sonra başlayan ve 24 aya kadar varan vadelerle kişiler kullandıkları kredileri geri öderken büyük kolaylık elde etmiş oluyorlar.

Etiketler: 6 ay ertelemeli kredi, 6 ay ertelemeli kredi 2017, 6 ay ertelemeli kredi verenler, 6 ay ertelemeli kredi verenler 2017, 6 ay ertelemeli kredi veren bankalar, 6 ay ertelemeli kredi veren bankalar 2017, 6 ay ertelemeli kredi veren bankalar hangileri, 6 ay ertelemeli kredi veren bankalar hangileri 2017Google+ ile Paylaş

1 yorum:

  1. Ramazan bayramı geliyor :) biz de 3 ay veya 6 ay ertelemeli kredi veren bankaları takip ediyoruz. Bütçemize en uygun olacak şekilde alternatifleri değerlendireceğiz. Ekonomik olarak hepimiz zor zamanlar yaşıyoruz ve ülkemizdeki herkesin bu kredilere oldukça ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Daha fazla bankadan ertelemeli kredi imkanı olsa keşke.

    YanıtlaSil