6 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2017


6 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKALAR 2017

Baş gösteren ihtiyaçlar ve insanların kullandıkları kredileri geri öderken mali olarak sıkıntıya düşmemeleri için oluşan istekler doğrultusunda, bankalar kredi kampanyaları oluştururken birçok ödeme seçeneklerini gündemlerine almaya başladılar.

Müşterilerinin kullanmış oldukları kredileri geri öderken kolaylık sağlamak amacıyla bankalar ertelemeli seçenekleri bireylerin kullanımına sunuyor.

Bu seçeneklerden biri de 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi seçeneğidir. Bu sayede ortaya çıkan ihtiyaçlar giderebileceği gibi ödemeleri de daha sonraki aylarda yapma imkânı sunuyor.

İhtiyaçlar giderilsin ödemeler ertelensin

Genelde 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalar bu kampanya seçeneklerini yeni yıl öncesi, yaz aylarında, ramazan ve kurban bayramı gibi dini bayramlarda ve buna benzer özel zamanlar için insanların peşin paraya ihtiyaç duyabileceği dönemlerde gerçekleştiriyor. Böylece birçok insan ihtiyacı olan bütçeye kavuşurken ödemelerde büyük bir avantaj sağlayabiliyor.

Yakın zamanda TEB, Şekerbank başta olmak üzere birçok banka 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredilerini müşterilerine sunmaya başladı. 6 ay sonra başlayacak ve 24 aya kadar varabilen vade opsiyonlar sayesinde tüketiciler kredileri geri öderken büyük kolaylık elde edebiliyorlar.

Etiketler: 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi, 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi 2017, 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi verenler, 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi verenler 2017, 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalar, 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalar 2017, 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalar hangileri, 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalar hangileri 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder