30 Yıl Konut Kredisi Veren Bankalar 2017


30 Yıl Konut Kredisi Veren Bankalar 2017

Ev sahibi olmak istiyorsunuz fakat ev fiyatları sizin için çok pahalı. Fakat artık kira ödemekten paranızın boşa gitmesinden de bıktınız. Kira öder gibi ev sahibi olmanız mümkün mü diye düşünüyorsanız, bu sorunun cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bazı bankalar müşterileri kendilerine çekebilmek için özel kampanyalar yaparken artık ömürlük konut kredisi diyebileceğimiz 30 yıl konut kredisi fırsatını müşterilerine sunmaktadır. Eğer siz de ödeyeceğiniz kira bedelini kendiniz ev sahibi olacağınız bir biçimde değerlendirilmesini istiyorsanız ve 30 yıl konut kredisi veren bankalar hangileri merak ediyorsanız bu yazının devamını okuyun.

30 Yıl Konut Kredisi Nasıl Alınır?

Bu türden bir krediyi Şekerbank sunmaktadır. 30 yıl vadeye kadar seçeneğinizi olduğu gibi elbette eğer bu süreyi daha kısa tutmak istiyorsanız söz gelimi 20 ya da 25 yıl da ödeme yaparak bir ev sahibi olabilirsiniz. Eğer 18 yaşının üstündeyseniz ve aldığınız kredinin geri ödemesini yapabileceğinizi ispatlayan maaş bordrosunu bankaya gösterebiliyorsanız bu kredi imkanından faydalanabilirsiniz. Fakat elbette bu kadar uzun vadeli konut kredisinin faiz oranları da yükselmektedir. Yine de 30 yıl konut kredisi, kira öder gibi ev sahibi olabilmek için uygun bir seçenektir.


Etiketler: 30 yıl konut kredisi, 30 yıl konut kredisi 2017, 30 yıl konut kredisi verenler, 30 yıl konut kredisi verenler 2017, 30 yıl konut kredisi veren bankalar, 30 yıl konut kredisi veren bankalar 2017, 30 yıl konut kredisi veren bankalar hangileri, 30 yıl konut kredisi veren bankalar hangileri 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder