2B Kredisi Veren Bankalar 2017


Bankalar çok uzun yıllardır faaliyetlerini sürdürmekte ve insanların eğitimi konut, araba, seyahat, evlilik gibi pek çok konudaki ihtiyaçları için kredi sağlamaktadır. Bütün bunlara ek olarak şimdi 2b arazileri için kredi almanız da mümkün.

2b arazisi orman vasfını yitirmiş araziler olup imara açılmış yerlerdi. 2b kredisi veren bankalar kredi vermek için belirli şartlar aramakta ve bu şartları yerine getiren herkese 2b kredisi vermektedir. 2b arazilerinin alınmayı istenme nedeni ise bu arazilerin verimli topraklar üzerinde olmasıdır. Bu arazileri tanıtmada Orman Kanunun 2b bendinden yararlanıldığı için 2b arazileri adını alan bu yerler, son zamanlarda değerlenen yerlerdir.

Nakit sıkıntısı yaşayıp bu yerleri almak istenler çeşitli bankalarda kredi çekmektedir. Bu bankalar Vakıfbank, Türkiye Ekonomi Bankası, Yapı Kredi Bankası, Şeker Bank, Kuveyt Türk, İNG Bank, Türkiye İş Bankası, Halk Bank, Türkiye Finans Bankası ve Ziraat Bankası gibi bankalar 2b arazileri için kredi veren bankalardır. Bunlar dışında pek çok özel kredi kuruluşları da bu krediyi vermektedir.

Etiketler: 2b kredisi verenler, 2b kredisi verenler 2017, 2b kredisi veren bankalar, 2b kredisi veren bankalar 2017, 2b kredisi hangi bankalar veriyor, 2b kredisi almak istiyorum, 2b kredisi çekmek istiyorum, 2b kredisi çekmek 2017, 2b kredisi veren bankalar hangileri, 2b kredisi veren bankalar hangileri 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder