2. El Traktör Kredisi Veren Bankalar 2017


2. El Traktör Kredisi Veren Bankalar 2017

Traktör kredisi, çiftçilerin traktör alabilmeleri için ihtiyaç duydukları ve bankadan çektikleri kredi türüdür. Tarımsal faaliyetlere destek olmak ve bu alanı canlandırmak maksadıyla devletin de yürüttüğü proje bağlamında birçok özel banka ya da devlet bankası kredi verebilmektedir. Fakat eğer ihtiyacınız olan 2. el bir traktör için kredi ise ve bu sebeple 2. el traktör kredisi veren bankalar hangileri merak ediyorsanız onun cevabını da bu yazıda bulabilirsiniz.

Ziraat Bankası 2. el traktör için kredi veren bankaların başında gelir. En fazla 5 yaşında olan traktörler için verilen bu krediyle bir çiftçi olarak tarımsal faaliyetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 3, 6 veya 12 aya kadar ödeme imkanı sunan Ziraat Bankası ile bütçenize uygun olan seçeneği tercih edip 2. el traktörünüzü alabilirsiniz. Ziraat Bankası dışında Vakıfbank da yine 2. el traktör kredisi veren bankalardandır. Vakıfbank 60 aya kadar vade imkanı sunmaktadır. Bu iki devlet bankası dışında özel bankalardan da 2. El traktör kredisi alabilirsiniz. Bunlar Finansbank, Yapı ve Kredi Bankası, Akbank, Şekerbank, Türkiye İş Bankası, Denizbank ve TEB’tir.

Etiketler: 2. El traktör kredisi, 2. El traktör kredisi 2017, 2. El traktör kredisi verenler, 2. El traktör kredisi verenler 2017, 2. El traktör kredisi veren bankalar, 2. El traktör kredisi bankalar 2017, 2. El traktör kredisi bankalar hangileri, 2. El traktör kredisi bankalar hangileri 2017

Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder