2. El Motosiklet Kredisi Veren Bankalar 2017


2. El Motosiklet Kredisi Veren Bankalar 2017

2. el bir motosiklet almak istiyorsunuz fakat nakdiniz bunun için yeterli değil. Üzülmenize hiç gerek yok çünkü bankalar sıfır araçların haricinde 2. el motosikletler için de krediler verebilmekte. Zaten bilhassa motosiklet kullanımının bu kadar yaygınlaştığı son yıllarda bankalar daha fazla müşteri çekebilmek amacıyla motosiklet için de çeşitli kampanyalara başvururken, 2. el motosiklet kredisinin olmaması da düşünülemez. Peki, 2. el motosiklet kredisi veren bankalar hangileridir?
Yapı ve Kredi Bankası, Honda Finans, QNB Finansbank ve Koçfinans  2. el motosiklet kredisi veren bankalardandır.

2. El Motosiklet Kredisinin Şartları

Aslında faiz oranları dışında sıfır motosiklet almakla arasında farkı bulunmayan 2. el motosiklet kredisinin şartları da şu şekilde özetlenebilir. Motosikletin yaşının en fazla 1 olması gerekmektedir. Bir kerede 1.000 TL ve üzerinde kredi alabilmeniz mümkündür. 36 aya kadar vadelerle geri ödeme imkanı sunulan bu krediyle bütçenizi zorlamadan motosiklet sahibi olabilirsiniz. QNB Finansbank’ta vade süresi 46 aya kadar uzayabilmektedir. 2. el motosikletlerde kredilendirme fatura tutarına göre değil fakat motosikletin kasko değerine göre yapılmaktadır.

Etiketler: 2. El motosiklet kredisi, 2. El motosiklet kredisi 2017, 2. El motosiklet kredisi verenler, 2. El motosiklet kredisi verenler 2017, 2. El motosiklet kredisi veren bankalar, 2. El motosiklet kredisi bankalar 2017, 2. El motosiklet kredisi bankalar hangileri, 2. El motosiklet kredisi bankalar hangileri 2017

Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder