2. El Araba Kredisi Veren Bankalar 2017


2. El Araba Kredisi Veren Bankalar 2017

Bir araba almak istiyorsunuz fakat sıfır araba alacak kadar da gücünüz yok zira eğer sıfır araba almak isterseniz ve bunun için bankadan kredi çekerseniz taksitlerini ödemekte zorlanacaksınız. Bu sebeple 2. el arabanın sizin işinizi göreceğine inanıyorsunuz. Yine de elinizdeki nakit bu arabayı da almaya yetmiyor. Böyle bir durumda 2. el araba almak isteyenler için 2. el araba kredisi veren bankalar sizin ilgi alanınız olmaktadır.
TEB, Akbank, Albaraka, Burgan Bank, ING Bank, Anadolu Bank, Şekerbank, Halkbank, Türkiye İş Bankası, Yapı ve Kredi Bankası, Vakıfbank ve Kuveyt Türk seçeneklerinden biri sizin derdinize derman olacaktır.

2. El Araba Kredisi

Bu çeşit kredi bireysel tüketici kredilerindendir. Bankalar genellikle 2. el arabanın yaşının en fazla 5 olması yönünde bir kısıtlama getirmektedirler. 2. el araba kredisinde kredinin azami tutarı aracın bedelinin yüzde 60’ına kadar olarak belirlenmiştir. Bu türden krediyi alırken de sıfır araba kredisindeki gibi bir araştırmadan geçeceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Etiketler: 2. El araba kredisi, 2. El araba kredisi 2017, 2. El araba kredisi verenler, 2. El araba kredisi verenler 2017, 2. El araba kredisi veren bankalar, 2. El araba kredisi bankalar 2017, 2. El araba kredisi bankalar hangileri, 2. El araba kredisi bankalar hangileri 2017

Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder