15 Yıllık Konut Kredisi Veren Bankalar 2017


15 Yıllık Konut Kredisi Veren Bankalar

Konutlar her geçen gün daha da pahalılaşırken konut alma imkanı da zorlaşmaya başlamıştır. İnsanların para biriktirerek eve sahip olmaları imkansıza doğru giderken, bankalar kredi olanağı sunarak insanların ev sahibi olabilme umutlarını yeşertmektedir. Fakat elbette fahiş ev fiyatları karşısında bazen banka kredileri de tam olarak çare olamamaktadır. İşte bu sebeple daha uzun vadeli kredilere ihtiyaç duyulabilmektedir. Eğer siz de uzun vadeli konut kredisi arıyorsanız ve 15 yıllık konut kredisi veren bankalar hangileri öğrenmek istiyorsanız bunun cevabını bu yazıda bulabilirsiniz.

Denizbank, Yapı ve Kredi Bankası, Finansbank, Şekerbank, Halkbank ve Garanti Bankası müşterilerine en az 15 yıllık konut kredisi imkanı sağlayan bankalardandır. Bu bankalar sayesinde uzun vadede ama küçük taksitlerle adeta kira öder gibi kendi evinizin sahibi olabilirsiniz. Yalnız elbette vadeler uzadıkça faiz oranları da artabilmektedir. Bu sebeple uzun vadeli konut kredisine karar vermeden önce faiz oranlarının ne kadar değiştiğine, hangi bankanın en düşük faiz oranına sahip olduğuna dikkat etmeniz sizin yararınıza olur.

Etiketler: 15 yıllık konut kredisi, 15 yıllık konut kredisi 2017, 15 yıllık konut kredisi verenler, 15 yıllık konut kredisi verenler 2017, 15 yıllık konut kredisi veren bankalar, 15 yıllık konut kredisi veren bankalar 2017, 15 yıllık konut kredisi veren bankalar hangileri, 15 yıllık konut kredisi veren bankalar hangileri 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder