1 Aylık Sigortalıya Kredi Veren Bankalar 2017

Tarih : Kasım 21, 2016 Yorum (2)

1 Aylık Sigortalıya Kredi Veren Bankalar 2017
Günümüzde artık gerek genel ihtiyaçlarımız için gerekse konut ya da araç sahibi olabilmek için bankalara kredi için başvurmaktayız. Bankalar da bu durumdan hoşnut bir şekilde ve olabildiğince çok müşteriyi kendilerini çekip rekabeti kazanmak için çeşitli kampanyalar düzenlemek peşindeler. Fakat yine de kredinin geri ödenmesini garantiye almak için müşterilerinin sigortalı işinin olmasını isteyebilmektedirler.

Eğer kendi işyeriniz yoksa, yani bir yerde maaşlı çalışansanız sigortalı olduğunuzu göstermeniz bankadan kredi almanızı kolaylaştıracaktır. Yine de işe yeni girdiniz diyelim ve yalnızca 1 aylık sigortalı olarak krediye ihtiyaç duydunuz. 1 aylık sigortalıya kredi veren bankalar hangileri diye merak ediyorsanız, yazının devamını mutlaka okuyun.

3 Aydan Az Sigortalının Kredi Çekebilme İhtimali

Bankalar genellikle dediğimiz gibi sigortalı olan kişilere kredi vermeyi tercih ederler ve bunun için de en azından 3 aylık sigortalı olmanızı isterler. Fakat elbette değil 1 aylık sigortalı, hiç sigortanız yoksa bile kredi almanız mümkündür. Bu durumlarda kredi veren bankalar Finansbank, Denizbank, Türkiye İş Bankası, ING Bank, Yapı ve Kredi Bankası ve Halkbank’tır. Kredi çekebilme ihtimalinizi bu bankayla kurduğunuz önceki ilişkileriniz de belirleyecektir. Eğer kredi notunuz yüksekse, daha önceki kredinizin ya da kredi kartınızın ödemesini düzenli yaptıysanız; kredi çekebilme ihtimaliniz de artacaktır.


Etiketler: 1 aylık sigortalıya kredi, 1 aylık sigortalıya kredi 2017, 1 aylık sigortalıya kredi verenler, 1 aylık sigortalıya kredi verenler 2017, 1 aylık sigortalıya kredi veren bankalar, 1 aylık sigortalıya kredi veren bankalar 2017, 1 aylık sigortalıya kredi bankalar hangileri, 1 aylık sigortalıya kredi veren bankalar hangileri 2017

2 yorum

yorum Yap
avatar

Bilgiletici bir içerik olmuş, elinize sağlık.

Cevapla
avatar

En azından 3 aylık sigorta istiyorlar fakat artık neredeyse tüm bankalar krediyi 1 aylık sigortalıya veriyor.

Cevapla