0 Puanla Kredi Veren Bankalar 2017


0 Puanla Kredi Veren Bankalar 2017
0 Puan Ne Demek: Her kişinin kredi kayıt bürosu tarafından belirlenmiş bir kredi notu vardır. Kredi notu puanlaması 0-1900 arasında değişir. Kredi kartınızın düzensiz ödemeleri, aldığınız kredilerin geç ödenmesi, bir kredi borcu bitmeden başka bir kredi almak gibi durumlar kredi notunuzu düşürecek ve yeniden kredi almanızda önünüze engel olarak çıkacaktır. Bu ve bunun gibi durumlarda bankalar size ya kredi vermeyeceklerdir veya sizden daha farklı kişisel finansal bilgiler isteyeceklerdir.     

Ama artık bankalar kredi notunuz ne olursa olsun size kolay bir şekilde kredi verebiliyorlar. Özellikle kredi vererek çalışmalarına devam eden bankalar kredi notunuz ne olursa olsun size uygun koşullarda kredi sağlayabiliyor.

Kredi notunuz ne kadar düşük olursa olsun 0 puanla kredi veren bankalar size mutlaka yardımcı olacaklardır…
        Albaraka Türk Katılım Bankası
        Denizbank
        Kuveyt Türk Katılım Bankası
        ING Bank
        QNB Finansbank (özellikle internetten başvurabileceğiniz Enpara)
        Türkiye Finans Bankası
Tüm bu bankalar kredi notunuz ne olursa olsun size mutlaka kredi imkânı sağlayacak ve rahat bir nefes almanıza yardımcı olacaklardır.


Etiketler: 0 puanla kredi, 0 puanla kredi 2017, 0 puanla kredi verenler, 0 puanla kredi verenler 2017, 0 puanla kredi veren bankalar, 0 puanla kredi veren bankalar 2017, 0 puanla kredi veren bankalar hangileri, 0 puanla kredi veren bankalar hangileri 2017

Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder