Vodafone SMS ile Kredi Notu Öğrenme


Uzun süre önce, insanlar kredi notunu öğrenmek için bankaya kredi başvurusunda bulunurdu. Böylece başvurunun ön onayını geçerler ve kredi notlarını öğrenirlerdi. Sonrasında ise başvuruyu iptal etmek durumunda kalırlardı. Gelişen finans sektörüyle birlikte, yeni alternatifler üretildi ve insanlar artık bu şekilde hareket etmek zorunda kalmadı. Vodafone operatörünün sunmuş olduğu kredi notu öğrenme tekniğiyle, insanlar kredi notunu SMS aracığıyla öğrenebiliyor. Peki, Vodafone SMS ile kredi notu nasıl öğrenilir. Hemen anlatalım.

Vodafone SMS İle Kredi Notu Öğrenme

Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı yazdıktan hemen sonra, bir adet boşluk bırakıyorsunuz ve doğum yılınızı yazıyorsunuz. Daha sonra, 1122'ye bu mesajı kısa mesaj olarak gönderip bekliyorsunuz. Biraz beklediğinizde, kredi notunuzun bilgisini içeren mesaj, hemen telefonunuza geliyor ve kredi notunuzu öğrenebiliyorsunuz.

Vodafone Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme

Vodafone öperatörü bazlı çalışan bir şubeye gidip, Vodafone tarifinize ek olarak bir cihaz almak istediğinizi belirtin. Bunun sonucunda, sistem aracılığıyla kredi notunuz sorgulanacaktır. Kredi notunuzun size söylemelerini isteyin ve bu şekilde ücretsiz olarak öğrenin. Tecrübe etmemekle birlikte, ancak bu şekilde ücretsiz öğrenebileceğinizi tahmin ediyoruz.

Etiketler: vodafone sms ile kredi notu öğrenme, vodafone smsle kredi notu öğrenme, vodafone sms ile kredi notu öğren, vodafone smsle kredi notu öğren, vodafone smsle ücretsiz kredi notu öğrenme, vodafone sms ile kredi notu öğrenme 2017, vodafone sms ile kredi notu öğren 2017, vodafon ücretsiz kredi notu nasıl öğrenilir, vodafone ücretsiz smsle kredi notu öğren 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder