Taşıt Kredisini İhtardan Sonra Ödemezsem Ne Olur?


Taşıt kredisi alıp, ödeyemeyen tüketicilere ihtar gelmektedir. Ve onlar da; taşıt kredisini ihtardan sonra ödeyemezsem ne olur diye merak etmektedir. Bu sorunun cevabını merak edenler için web sitemizde böyle bir makaleye yer vermek istedik. Sorunuzun cevabını hemen alt kısımda bulabilirsiniz ve ihtardan sonra ödememeniz durumunda ne olacağını anlayabilirsiniz. Taşıt kredisini ihtardan sonra ödeyememeniz halinde, aklınıza takılan diğer soruları bize iletirseniz, cevaplayabiliriz.

Taşıt Kredisini İhtardan Sonra Ödemezsem Ne Olur?

Taşıt kredisini ödemediğinizde ihtar gelir ve ilk ihtar, ilk iki ay ödememeniz durumda gelmektedir. İlk iki ay ödememeniz durumunda gelen ihtara rağmen, taşıt kredinizi ödemezseniz, tekrar bir ihtar çekerler. Bu ihtarda, taşıt kredisine ait ödemediğiniz tüm borcu isterler. Bundan sonra ödemezseniz, bankada rehinli olan taşıtınız, elinizden alınır ve banka satışa çıkararak, kendi borcunu tahsil eder.

Etiketler: taşıt kredisini ihtardan sonra ödeyemezsem, taşıt kredisini ihtardan sonra ödeyemezsem ne olur, taşıt kredisini uyarıdan sonra ödeyemezsem, taşıt kredisini uyarıdan sonra ödeyemezsem ne olur, taşıt kredisini ihtardan sonra ödemeyince noluyor, taşıt kredisini ihtardan sonra ödemeyince ne olur, taşıt kredisini ihtardan sonra ödeyemezsem ne olur 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder